----
Zamknij
Z dedykacją dla Pana Prezydenta M.. Drzewo zniszczone poprzez zabetonowanie pnia przy okazji budowy nowych alejek w Parku Planty. Podziękowania są za skuteczny nadzór wydziału gospodarowania zielenią nad dokonaniami wykonawcy. GRATULACJE ! (Czerwiec 2026)
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania
W formularzu stwierdzono błędy!
Ok
Dodawanie opinii
A moim zdaniem...
-
Zgłoś do moderacji OdpowiedzHurrrraaaa!!!!!!!(2026-06-27)00
Redakcja nie odpowiada za treść i formę zamieszczonych powyżej wypowiedzi.

