UWAGA!

----
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ach, cóż za przełom dla kultury: przez rok naświetlać puszkę, potem zachwycać się smugą słońca i ogłosić to wielowymiarową refleksją nad czasem, recyklingiem oraz zapewne kondycją współczesnego człowieka. A gdy do fotografii z puszki dołoży się jeszcze warsztaty grania na śmieciach, performans, stowarzyszenie i mikrodotację, powstaje dzieło kompletne, idealny pomnik epoki, w której brak talentu najłatwiej zastąpić grantowym formularzem i odpowiednio napuszoną narracją.
  • A bezradnym filozofom tylko wieczna krytyka się udaje i udawanie mądrych, choć to drugie ze słabym skutkiem.
  • Pochwal się czymś co robisz poza pracą, czymkolwiek poza hejtowaniem oczywiście, bo to robisz całkiem nieźle 👍
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Noeneon(2026-06-22)
Reklama