Działki, gruntySprzedam za 64 000 zł Ogł. nr 919626
z 12 maja

* * * ABC NIERUCHOMOŚCI * * *

POLECAMY! DZIAŁKA W NIEDALEKIEJ ODLEGŁOŚCI OD MIASTA

  • o pow. 3031 m2
  • malownicza i spokojna okolica
  • idealna pod domek letniskowy
  • Sierpin, gm. Elbląg

Więcej na stronie: https://www.abcn.pl/pl/oferta/AG02794/

Na sprzedaż działka o pow.3031 m2 w urokliwej miejscowości Sierpin gm. Elbląg

 

Działka nie jest objęte Miejscowym Planem Zagospodarowania terenu dlatego można wystąpić o warunki zabudowy do Gminy co daje możliwość postawienia domu całorocznego po uzyskaniu pozwolenie na budowę.

Działka idealnie nadaje się  na domek letniskowy lub domek na zgłoszenie. Jest to te świetna alternatywa dla osób, które planują zakup ogródku tzw.   ROD, które nigdy nie będą Twoją własnością.

 

Działka ma kształt prostokąta, jest wydzielona wewnętrzna drogą dojazdowa. Prąd jest w niedalekiej odległości od działki. Brak jest wodociągu, natomiast na rynku dostępne są rozwiązania, które pozwalają na niemal całkowite uniezależnienie się od dostawców mediów. Studnię można wykopać, do domu podłączyć małą oczyszczalnię ścieków (model o wydajności do 7,5 m3 na dobę nie wymaga pozwoleń, a jedynie zgłoszenia), a prąd ewentualnie produkować z paneli zamontowanych na dachu.

 

Atutem nieruchomości jest możliwość podzielenia działki w taki sposób daje to możliwość sprzedaży drugiej połowy działki lub podarowania komuś tej części np. rodzicom, dzieciom.

 

Natura jest dzisiaj w cenie, każdy z nas chce z nią coraz więcej obcować. Stwórz dla siebie i Twoich bliskich idealną oazę spokoju, wyciszenia z dala od miejskiego szumu i zgiełku, tam gdzie można oddychać świeżo wyprodukowanym przez drzewa powietrzem.

 

Spokojna lokalizacja, dookoła lasy. Do miejscowości Sierpin jak i działek dojeżdżamy ok 12-15  minut z Elbląga.   Do Sierpina można dostać się tak zwaną "starą siódemką" lub wyremontowaną drogą przez Gronowo Górne.

 

Przy zakupie nieruchomości nalży uwzględnić wynagrodzenie dla biura.
Nasz doradca pomoże w dopasowaniu najkorzystniejszego finansowania oraz dopasowania kredytu do potrzeb.

Dane nieruchomości
Powierzchnia:
3631 m²
Cena:
64 000 zł   (17,63 zł/m²)
Lokalizacja:
pow. elbląski
Kontakt

Adres:

ABC Nieruchomości, Elbląg, Wyżynna 9

Tel.:

55 XXX XX XX (pokaż)

WWW:

www.abcn.pl

Ogłoszenia premium

Premium
Elbląg 👑🏠  KINGDOM  🏠👑NIERUCHOMOŚCI BLISKO CIEBIE  NA SPRZEDAŻ

Lokale mieszkalneSprzedam za 298 266 zł Ogł. nr 919107
z 9 maja

👑🏠  KINGDOM  🏠👑

NIERUCHOMOŚCI BLISKO CIEBIE

 

NA SPRZEDAŻ FUNKCJONALNE  2-POKOJOWE MIESZKANIE

W STANIE DEWELOPERSKIM

Z DUŻYM OGRÓDKIEM, POŁOŻONE NA PARTERZE

Z MOŻLIWOŚCIĄ ZAKUPIENIA MIEJSCA W HALI GARAŻOWEJ I KOMÓRKI LOKATORSKIEJ

W NOWO POWSTAJĄCEJ INWESTYCJI WE FROMBORKU

DOSTĘPNE RÓWNIEŻ INNE LOKALE W METRAŻACH OD 25-63 m2

ZAKUP BEZ PCC I PROWIZJI DLA BIURA!

 

Premium
Elbląg   Pilnie poszukuję mieszkania do remontu w Elblągu.   Interesuje  mnie mieszkanie o powierzchni

Lokale mieszkalneSprzedam za 12 345 zł Ogł. nr 915554
z 17 kwietnia

 

Pilnie poszukuję mieszkania do remontu w Elblągu.

 

Interesuje  mnie mieszkanie o powierzchni od 25  m² do 55  m², w dowolnym stanie technicznym i prawnym, wymagające remontu lub odświeżenia.

 

Poważne oferty proszę kierować pod numer telefonu

504 615 618

 

 

Premium
Elbląg WYWÓZ ŚMIECI- UTYLIZACJA MEBLI, GRUZU, SPRZĘTU ITP. WYWÓZ NA WYSYPISKOUtylizacjaNasi pracownicy spakują,

Lokale mieszkalneWykonam usługę Ogł. nr 918802
z 7 maja

WYWÓZ ŚMIECI- UTYLIZACJA MEBLI, GRUZU, SPRZĘTU ITP. WYWÓZ NA WYSYPISKO

Utylizacja

Nasi pracownicy spakują, przeniosą i wywiozą zbędne przedmioty. Możliwy demontaż, wyburzenie. Zapewniamy własne worki oraz kartony. Na życzenie klienta wystawiamy faktury VAT. Zajmujemy się również transportem i przeprowadzkami.