Działki, gruntySprzedam za 541 600 zł Ogł. nr 823765

Agencja Nieruchomości "DE FACTO"

Sprzedam działkę - Suchacz, Suchacz. 

Propozycja sprzedaży niezabudowanej działki o pow. 1,0832 ha w Suchaczu gmina
Tolkmicko.

Suchacz, to bardzo znana i lubiana miejscowość położona nad Zalewem Wiślanym. Turystycznie jest ona atrakcyjna przez cały rok. Wiosna jest tu cudowna z powodu umiejscowienia Suchacza wśród liściastych lasów i łąk. Latem można skorzystać ze sportów wodnych, jesienią okoliczne lasy oferują miłośnikom grzybobrania pełne kosze, zimą można chodzić tu na cudowne spacery po wzniesieniach, lasach i nad Zalewem. Natomiast cały rok skorzystamy z jazdy konnej z powodu mieszczącej się tu znanej stadniny koni. Nikt tu również nie będzie głodny ponieważ są w Suchaczu restaurację oferujące smaczne posiłki, a w pobliskich Kadynach znajdziemy Hotel Spa „Srebrny Dzwon”.

Oferowana nieruchomość znajduje się praktycznie na pograniczu Suchacza i Kadyn. Kształt działki zbliżony jest do prostokąta o pow. 1,0832 ha.
Działka nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania i pełni funkcję ziemi rolnej, więc każdy rolnik indywidualny może ją nabyć i wybudować na niej siedlisko, prowadzić agroturystykę, a miejsce do zamieszkania jest piękne i atrakcyjne. Osoba nie spełniająca warunków bycia rolnikiem indywidualnym, również może starać się o zakup przedmiotowej nieruchomości. Musi to się jednak odbyć za zgodą KOWRU (Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolniczego)

Nieruchomość jest bardzo ładnie położona bez możliwości umiejscowienia jakichkolwiek zabudowań po za tylną jej granicą . Wzdłuż jednego z boków działki ciągnie się aleja dorodnych dębów , a w pogodne dni można popatrzeć sobie na Zalew. Do działki prowadzi utwardzona droga polna.
Uzbrojenie dostępne przy działce jest widoczne i opisane na dołączonym do oferty zdjęciu.

Właściciel jest na etapie uzyskania warunków zabudowy polegających na budowie Siedliska

Cena nieruchomości wynosi 50 zł/1m2 i daje to kwotę 541 600 zł (słownie: pięćset czterdzieści jeden tysięcy sześćset złotych) Cena za nieruchomość podlega negocjacji.

Serdecznie polecamy i zapraszamy na prezentację po uprzednim umówieniu się
telefonicznym.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilne
Dane nieruchomości
Powierzchnia:
10832 m²
Cena:
541 600 zł   (50,00 zł/m²)
Lokalizacja:
pow. elbląski
Kontakt

Adres:

Garbary 17, 82-300 Elbląg

Tel.:

55 XXX XX XX (pokaż)

Kom.:

50X XXX XXX (pokaż)

WWW:

www.defacto.elblag.pl
Zamknij
Ogłoszenia w kategorii Działki, grunty - Sprzedam
Proszę czekaćCzekaj
Pokaż lokalizację nieruchomości

Ogłoszenia premium

Premium
Elbląg        Szukasz taniego auta?  A może chcesz szybko sprzedać swój obecny samochód? 

Sam. osoboweWykonam usługę za 1 000 zł Ogł. nr 918967
z 8 maja

      Szukasz taniego auta?  A może chcesz szybko sprzedać swój obecny samochód?    Zapraszamy do    -  Auto Giełdy Elbląg  - 

 

7 - Dni w tygodniu

 

KAZIMIERZOWO - 5 D

                                                                        TEL - 575-341-870

Premium
Elbląg          AUTO  SPA  ZAPRASZAZABEZPIECZ SWÓJ LAKIER - CERAMIKAKompleksowe

Sam. osoboweWykonam usługę za 150 zł Ogł. nr 919310
z 11 maja

        AUTO  SPA  ZAPRASZA

ZABEZPIECZ SWÓJ LAKIER - CERAMIKA

  • Kompleksowe przygotowanie samochodu do sprzedaży dla klientów indywidualnych, komisów 
  • Obsługa samochodów flotowych, osobowych, dostawczych  w zakresie utrzymania bieżącego porządku

  • Powłoki kwarcowo – ceramiczne

  • Korekta lakieru, korekta reflektorów

  • Pranie tapicerki samochodowej

  • Czyszczenie tapicerki skórzanej 

  • Polerowanie lamp

  • Zabezpieczenie lakieru woskiem / maszynowo

  • Zapraszamy do kontaktu i współpracy

    Czynne: pn- pt 8.00- 16.00 Sobota  8.00- 12.00