Działki, gruntySprzedam za 120 000 zł Ogł. nr 918758
z 7 maja

👑🏠  KINGDOM  🏠👑

NIERUCHOMOŚCI BLISKO CIEBIE

 

ATRAKCYJNA DZIAŁKA POD ZABUDOWĘ LETNISKOWĄ

W OTOCZENIU PIĘKNYCH LASÓW I JEZIORA RUDA WODA

W MIEJSCOWOŚCI DZIŚNITY

Szukasz miejsca, które będzie Twoim azylem od codzienności, gdzie będziesz mógł odpocząć i się zrelaksować?
Lubisz jezioro, mazurski klimat i piesze wycieczki po lesie?
Mamy coś wyjątkowego dla Ciebie!

 

OFERTA:

KINGDOM Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjną działkę pod zabudowę letniskową położoną w wyjątkowym otoczeniu lasów i jeziora Ruda Woda, w miejscowości Dziśnity, w otoczeniu wspaniałej przyrody. Nieruchomość stanowi doskonałą bazę pod budowę wymarzonego domu wakacyjnego, w którym natura jest dosłownie na wyciągnięcie ręki.

 

 

LOKALIZACJA:

 

Nieruchomość położona jest w urokliwej miejscowości Dziśnity (woj. warmińsko-mazurskie, powiat ostródzki, gmina Małdyty).  Lokalizacja działki w Dziśnitach to raj dla osób aktywnych:

Jezioro Ruda Woda: Położone w bezpośrednim sąsiedztwie. Jest to jezioro rynnowe o bardzo czystej wodzie, bogate w ryby (szczupak, sandacz, okoń). Co ważne, jezioro to stanowi część Szlaku Kanału Elbląskiego – jedynego takiego miejsca na świecie z systemem pochylni.

Lasy i wycieczki: Działka graniczy z kompleksem leśnym, co gwarantuje czyste powietrze, prywatność oraz nieograniczone możliwości spacerów, joggingu czy grzybobrania.

Prywatność: Dziśnity to miejscowość kameralna, wolna od zgiełku wielkich kurortów, co pozwala na prawdziwy odpoczynek i regenerację.

 

Wybierając tę nieruchomość, zyskujesz rzadki balans: w tygodniu możesz korzystać z udogodnień dużych miast (Elbląg, Olsztyn), a w weekendy i popołudnia cieszyć się całkowitym spokojem nad jeziorem. Dzięki bliskości trasy ekspresowej S7, dojazd do pobliskich miast jest sprawny i zajmuje odpowiednio:

Ostróda: ok. 35 km (~25 min)

Elbląg: ok. 42 km (~30 min)

Olsztyn: ok. 65 km (~50 min)

Gdańsk: ok. 100 km (~1h 10 min)

 

 

OPIS NIERUCHOMOŚCI:

 

Działka w kształcie prostokąta o powierzchni 1012 m2.

Teren działki posiada następujące przeznaczenie według MPZP: tereny przeznaczone na cele rekreacyjno-wypoczynkowe (symbol 1ML).

 

Ustalenia dotyczące parametrów i wskaźników kształtowania zabudowy:

·   Rodzaj budynku: Zabudowa wolnostojąca.

·   Wysokość: Maksymalnie dwie kondygnacje nadziemne (w tym poddasze użytkowe).

·   Geometria dachu: Dachy dwuspadowe lub wielospadowe o kącie nachylenia od 30° do 45°.

·  Obiekty dodatkowe: Możliwość budowy parterowego budynku gospodarczo-garażowego (z zachowaniem tej samej formy dachu).

Wskaźniki zagospodarowania:

·   Maksymalna powierzchnia zabudowy: 25% powierzchni działki.

·   Minimalna powierzchnia biologicznie czynna: 50% powierzchni działki.

 

Nieruchomość posiada status odrębnej własności i ma założoną księgę wieczystą.

Sieć energetyczna i wodociągowa w drodze. Udział w drodze dojazdowej w cenie. Dojazd do nieruchomości odbywa się drogą gminną o nawierzchni asfaltowej, a następnie krótkim odcinkiem drogi polnej.

 

Zapraszamy do umówienia prezentacji.

 

 

INFORMACJE FINANSOWE:

 

Cena ofertowa nieruchomości: 120.000 zł

Wstępną decyzję kredytową otrzymasz w ciągu jednego dnia.

Przy zakupie należy uwzględnić koszty notarialne oraz wynagrodzenie biura nieruchomości.

 

ANNA MORAWSKA

Nr licencji pośrednika 23502
TEL. 506-925-878
KINGDOM NIERUCHOMOŚCI
Biuro: ul. Ogólna 63A, 82-300 Elbląg
www.kingdomelblag.pl

Nota prawna: Opis oferty sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Zespół KINGDOM dokłada starań, aby każda z ofert była rzetelnie sprawdzona i aktualna.

Dane nieruchomości
Powierzchnia:
1012 m²
Cena:
120 000 zł   (118,58 zł/m²)
Lokalizacja:
pow. ostródzki
Kontakt

Adres:

Elbląg, Ogólna 63A

Kom.:

50X XXX XXX (pokaż)

WWW:

www.kingdomelblag.pl

Ogłoszenia premium

Premium
Elbląg - Transport osób poruszających się na wózku inwalidzkim
- Bezpieczne znoszenie/wnoszenie osób po schodach

TransportoweWykonam usługę za 100 zł Ogł. nr 918775
z 7 maja

- Transport osób poruszających się na wózku inwalidzkim
- Bezpieczne znoszenie/wnoszenie osób po schodach

Premium
Elbląg        Szukasz taniego auta?  A może chcesz szybko sprzedać swój obecny samochód? 

Sam. osoboweWykonam usługę za 1 000 zł Ogł. nr 918966
z 8 maja

      Szukasz taniego auta?  A może chcesz szybko sprzedać swój obecny samochód?    Zapraszamy do    -  Auto Giełdy Elbląg  !

 

7 - dni w tygodniu

                                                      KAZIMIERZOWO - 5 D

  TEL - 575-341-870

Premium

Praca - zatrudnięProdukcja Ogł. nr 919344
z 11 maja

Praca – Pracownik Produkcyjny / Pomocnik Produkcji

Premium
Elbląg 🔨 Poszukujemy Energicznych i Zmotywowanych Osób do Naszego Zespołu Remontowo-Budowlanego! Stanowisko:

Praca - zatrudnięBudownictwo Ogł. nr 916250
z 1 maja

🔨 Poszukujemy Energicznych i Zmotywowanych Osób do Naszego Zespołu Remontowo-Budowlanego! Stanowisko: POMOCNIK BUDOWLANY 🔧

Premium
Elbląg TRANSPORT, PRZEPROWADZKI, WYWÓZ ŚMIECI-   usługi transportowe ADAMPrzeprowadzki pokoju, mieszkania, domu,

MebleWykonam usługę Ogł. nr 919678
z 12 maja

TRANSPORT, PRZEPROWADZKI, WYWÓZ ŚMIECI-   usługi transportowe "ADAM"