GarażeSprzedam za 48 000 zł Ogł. nr 916211
z 21 kwietnia

NIERUCHOMOŚCI ANNA KRASZEWSKA

 

Garaż murowany   

 

ul. Malborska

Garaż murowany przy  ulicy Malborskiej, własnościowy, o powierzchni użytkowej  16,20 m2.

Działka w użytkowaniu wieczystym o powierzchni 19 m2.

Garaż środkowy w zespole garaży, bez prądu i kanału.

Wymiary garażu: 2,79 m x 5,80 m; szerokość wjazdu 2,33 m.

Drzwi wjazdowe drewniane. Bardzo dobry, wygodny dojazd do nieruchomości.

 

Zapraszamy do obejrzenia nieruchomości po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

 

***Przy zakupie przedmiotowego lokalu należy uwzględnić koszty notarialne oraz wynagrodzenie biura nieruchomości w wysokości 2%.

Dane nieruchomości
Powierzchnia:
16 m²
Cena:
48 000 zł   (3 000,00 zł/m²)
Lokalizacja:
Elbląg
Kontakt

Adres:

ul. Studzienna 27-28A, Elbląg

Tel.:

55 XXX XX XX (pokaż)

Kom.:

50X XXX XXX (pokaż)

WWW:

www.elblag.nieruchomosci.pl

Ogłoszenia premium

Premium
Elbląg W związku z dynamicznym rozwojem, restauracja Strzecha poszukuje osoby do rozwożenia pizzy / jedzenia.

Praca - zatrudnięGastronomia Ogł. nr 919614
z 12 maja

W związku z dynamicznym rozwojem, restauracja Strzecha poszukuje osoby do rozwożenia pizzy / jedzenia.

Zapewniamy nowy samochód.

Wymagamy statusu ucznia / studenta.

Poszukujemy osoby  (do dogadania jakie dni i godziny, aby nie kolidowały z zajęciami, może być uczeń szkoły średniej / technikum/Cosinus/Żak/student). Wymagana dyspozycyjność w 1-2 weekendy w miesiącu.

Prosimy o kontakt telefoniczny, wysyłanie CV na email lub przyniesienie CV do restauracji.

Premium

Praca - zatrudnię Ogł. nr 918843
z 7 maja

Zakład produkcyjno-handlowy "ABO" prowadzi rekrutację na stanowiska:

  • OPERATORA MASZYN STOLARSKICH
  • POMOCNIK OPERATORA MASZYN STOLARSKICH
  • Cv na email bądź osobiście w siedzibie firmy

Premium
Elbląg FIRMA PRZEPROWADZKOWAOFERUJEMY:-TRANSPORT, PRZEPROWADZKI-PRZEWÓZ POJEDYNCZYCH MEBLI I SPRZĘTU-MONTAŻ, DEMONTAŻ

TransportoweWykonam usługę za 120 zł Ogł. nr 918809
z 7 maja

FIRMA PRZEPROWADZKOWA

OFERUJEMY:

-TRANSPORT, PRZEPROWADZKI

-PRZEWÓZ POJEDYNCZYCH MEBLI I SPRZĘTU

-MONTAŻ, DEMONTAŻ MEBLI I SPRZĘTU

-PEŁNĄ POMOC W ZORGANIZOWANIU PRZEPROWADZKI