Lokale i budynki użytkoweSprzedam za 314 000 zł Ogł. nr 919553
z 12 maja

Ogłoszenie o sprzedaży nieruchomości – przetarg ofertowy nieograniczony na zabudowaną działkę przy ul. Barona 2A w Elblągu

Elbląskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej Sp. z o. o., informuje, że przekazuje na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego ofertowego zabudowaną działkę gruntową o powierzchni 0,0255 ha przy ul. Barona 2A w Elblągu.

Przedmiotem przetargu jest:

  • prawo użytkowania wieczystego działki nr 138, obręb nr 11, o powierzchni 0,0255 ha,
  • wraz z prawem własności budynku przemysłowego o powierzchni zabudowy 195 m², stanowiącego odrębną nieruchomość, położonych w Elbląg przy ul. Barona 2A, województwo warmińsko-mazurskie.

Dla nieruchomości prowadzona jest przez Sąd Rejonowy w Elblągu, VI Wydział Ksiąg Wieczystych, księga wieczysta nr EL1E/00041825/1.

Szczegółowe warunki przetargu, termin składania ofert oraz informacje dodatkowe dostępne są na stronie internetowej Spółki.
Czytaj więcej pod linkiem: Ogłoszenie o sprzedaży nieruchomości – przetarg ofertowy nieograniczony na zabudowaną działkę przy ul. Barona 2A w Elblągu - EPEC

Dane nieruchomości
Powierzchnia:
195 m²
Cena:
314 000 zł   (1 610,26 zł/m²)
Lokalizacja:
Elbląg
Kontakt

Adres:

ELBLĄSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO ENERGETYKI CIEPLNEJ Sp. z o.o., Elbląg, Fabryczna 3

Kom.:

57X XXX XXX (pokaż)

WWW:

epec.pl
Zobacz średnie ceny ofertowe sprzedaży lokali użytkowych w Elblągu

Ogłoszenia premium

Premium
Elbląg 🚗 Honda Civic 1.8 140KM, 2006/2007 – Zadbana, oszczędna, garażowana! 🚗Silnik suchy,

Sam. osoboweSprzedam za 13 200 zł Ogł. nr 916335
z 21 kwietnia

🚗 Honda Civic 1.8 140KM, 2006/2007 – Zadbana, oszczędna, garażowana! 🚗

Silnik suchy, przegląd i ubezpieczenie aktualne!

Premium
Elbląg     MEBLE WÓJCIK SP. Z O. O.  poszukuje pracowników na stanowisko:OPERATOR/KA WÓZKA WIDŁOWEGO

Praca - zatrudnięObsługa magazynu Ogł. nr 918997
z 8 maja

    MEBLE WÓJCIK SP. Z O. O. 

poszukuje pracowników na stanowisko:

OPERATOR/KA WÓZKA WIDŁOWEGO

Premium
Elbląg 🔥  POMPY CIEPŁA GRUNTOWE I POWIETRZNEKOMPLEKSOWE WYKONANIE INSTALACJI GRZEWCZYCH, SANITARNYCH,

Remont.-budowlaneWykonam usługę Ogł. nr 919747
z 13 maja

🔥  POMPY CIEPŁA GRUNTOWE I POWIETRZNE

KOMPLEKSOWE WYKONANIE INSTALACJI GRZEWCZYCH, SANITARNYCH, WOD-KAN W TWOIM DOMU🔥

  KOTŁY GAZOWE, OLEJOWE, PELLET,

 

PPU EXPRO Sp. z o. o.– dla Was od 1988 roku!

 

    Gwarancja, serwis, doświadczenie, indywidualne podejście, profesjonalne wykonanie,  

dziesiątki realizacji i usatysfakcjonowanych Klientów sprawdź, czy inni to oferują!

Premium
Elbląg P. H.U. TOWO - Twój dostawca narzędziPoszukuje  Specjalisty ds. e-commerce (Allegro / Erli / Apilo /