Lokale mieszkalneWynajmę komuś za 1 400 zł Ogł. nr 919582
z 12 maja

🏠DE FACTO NIERUCHOMOŚCI🏠

TWÓJ ZAUFANY PARTNER! 

 

NOWOŚĆ!  MIESZKANIE NA UL. GWIEZDNEJ W ELBLĄGU 

 

50M2 - 3  POKOJE, KUCHANIA, PRZEDPOKÓJ, ŁAZIENKA 

MIEJSCE POSTOJOWE ZA SZLABANEM

 

ZAPRASZAMY!

DE FACTO Nieruchomości prezentuje  Państwu przestronne mieszkanie na ul. Gwiezdnej.

 

LOKALIZACJA:

Nieruchomość zlokalizowana jest przy ul. Gwiezdnej w Elblągu, w spokojnej i dobrze skomunikowanej części miasta. Okolica charakteryzuje się dużą ilością zieleni – przed budynkiem znajdują się zadbane skwery, które sprzyjają codziennemu wypoczynkowi. W pobliżu dostępna jest pełna infrastruktura miejska: sklepy, punkty usługowe, szkoły oraz przystanki komunikacji miejskiej, co zapewnia wygodne funkcjonowanie na co dzień. Dodatkowym atutem jest ogólnodostępny parking dla mieszkańców, zabezpieczony szlabanem na pilota.

 

MIESZKANIE:

Lokal o powierzchni około 50 m2 obejmuje trzy przestronne pokoje, w tym jasny salon z wyjściem na balkon, oddzielną kuchnię, funkcjonalny przedpokój oraz łazienkę. Mieszkanie zostało świeżo odmalowane, co podkreśla jego estetykę i gotowość do zamieszkania. Dużym atutem nieruchomości jest słoneczne wnętrze oraz praktyczny, dobrze przemyślany układ pomieszczeń. W ciągu 3 lat w budynku będzie zamontowana winda. 

 

 

FINANSE:

Czynsz najmu: 1400 PLN

Czynsz administracyjny: 766 ( za 1 osobę - każda kolejna osoba + 166 PLN)

Kaucja gwarancyjna: 2500 PLN

Prąd - na doładowanie 

Wynagrodzenie dla biura nieruchomości

 

Niniejsze ogłoszenie ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art.66 § 1 Kodeksu cywilnego.

 

ALEWTYNA BUCZKO
Nr licencji pośrednika 5416
TEL. 508-390-748
DE FACTO Nieruchomości 
Biuro: ul. Garbary 17, 82-300 Elbląg
www.defacto.elblag.pl

Dane nieruchomości
Powierzchnia:
50 m²
Piętro:
4
Cena:
1 400 zł   (28,00 zł/m²)
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Elbląg
Typ zabudowy:
blok
Kontakt

Adres:

ul. Garbary 17, 82-300 Elbląg

Kom.:

50X XXX XXX (pokaż)

WWW:

www.defacto.pl
Zobacz średnie ceny ofertowe wynajmu lokali mieszkalnych w Elblągu

Ogłoszenia premium

Premium
Elbląg - Transport osób poruszających się na wózku inwalidzkim
- Bezpieczne znoszenie/wnoszenie osób po schodach

TransportoweWykonam usługę za 100 zł Ogł. nr 919237
z 10 maja

- Transport osób poruszających się na wózku inwalidzkim
- Bezpieczne znoszenie/wnoszenie osób po schodach

Premium
Elbląg 🚗 Honda Civic 1.8 140KM, 2006/2007 – Zadbana, oszczędna, garażowana! 🚗Silnik suchy,

Sam. osoboweSprzedam za 13 200 zł Ogł. nr 916335
z 21 kwietnia

🚗 Honda Civic 1.8 140KM, 2006/2007 – Zadbana, oszczędna, garażowana! 🚗

Silnik suchy, przegląd i ubezpieczenie aktualne!

Premium

Do ogroduWykonam usługę za 99 zł Ogł. nr 918891
z 7 maja

Koszenie kosa spalinowa

Premium
Elbląg Nowoczesny dom przy Bażantarni – 184 m² | 35 arów | Elbląg, Dąbrowa

Domy mieszkalneSprzedam za 1 990 000 zł Ogł. nr 918401
z 5 maja

Nowoczesny dom przy Bażantarni – 184 m² | 35 arów | Elbląg, Dąbrowa

Premium
Elbląg Czy wiesz jak ma wyglądać TWOJA PODŁOGA?!Firma MEGA PARK, z prawie trzydziestoletnią tradycją w zakresie

Remont.-budowlaneWykonam usługę Ogł. nr 918957
z 8 maja

Czy wiesz jak ma wyglądać TWOJA PODŁOGA?!

Firma MEGA PARK, z prawie trzydziestoletnią tradycją w zakresie układania podłóg i parkietów oraz usługą cyklinowania, lakierowania i olejowania rozwiąże Twój kłopot: