Ogródki działkoweSprzedam za 13 000 zł Ogł. nr 919066
z 8 maja

Sprzedam prawo do użytkowania - działka rekreacyjna ROD – Zagaje, ul. Łęczycka, 500 m².

Na sprzedaż działka rekreacyjna ROD w Zagaje przy ul. Łęczycka. Działka o powierzchni 500 m², praktycznie niezagospodarowana – idealna dla osób, które chcą stworzyć własne miejsce do wypoczynku i urządzić ją według własnego pomysłu. Na działce dostępny jest prąd oraz woda. Znajduje się na niej rozpoczęta narzędziownia/schowek wykonany w konstrukcji szkieletowej z płyt OSB, posadowiony na filarach budowlanych. W cenie pozostaje również elektryczna kosiarka marki Bosch, kupiona rok temu. Teren znajduje się na spokojnym i zadbanym obszarze działkowym z bramą wjazdową otwieraną na pilot. Bardzo dobry dojazd oraz parking tuż obok działki zapewniają wygodę użytkowania. Ogromnym atutem jest spokojna, zielona okolica oraz bardzo mili i pomocni sąsiedzi. Cała społeczność działkowa jest sympatyczna i tworzy świetną atmosferę do wypoczynku. ✅ 500 m² powierzchni ✅ Prąd i woda ✅ Konstrukcja narzędziowni z płyt OSB ✅ Elektryczna kosiarka Bosch w cenie ✅ Brama na pilot ✅ Parking obok działki ✅ Bardzo dobry dojazd, blisko przystanek autobusowy ✅ Spokojna okolica i świetni sąsiedzi Cena: 13 000 zł Zapraszam do kontaktu oraz obejrzenia działki. Cena do lekkiej negocjacji.

Dane nieruchomości
Powierzchnia:
500 m²
Cena:
13 000 zł   (26,00 zł/m²)
Lokalizacja:
Elbląg
Kontakt

Adres:

Ul. Łeczycka

Kom.:

79X XXX XXX (pokaż)

Ogłoszenia premium

Premium
Elbląg Masz dość brudnego wnętrza, plam na tapicerce i zakurzonych plastików?
Zajmuję się czyszczeniem wnętrz

RóżneWykonam usługę Ogł. nr 919627
z 12 maja

Masz dość brudnego wnętrza, plam na tapicerce i zakurzonych plastików?
Zajmuję się czyszczeniem wnętrz samochodów - dokładnie, bez pośpiechu i z ogromną dbałością o detale. To nie jest szybkie „ogarnięcie auta”, tylko porządna usługa wykonana na wysokim poziomie.

Premium
Elbląg SPAWACZ MIG/MAG/TIG  Firma ACOUSTICS, jeden z największych w Polsce producentów kontenerów zbiornikowych,

Praca - zatrudnięProdukcja Ogł. nr 919894
z 14 maja

SPAWACZ MIG/MAG/TIG 

Firma ACOUSTICS, jeden z największych w Polsce producentów kontenerów zbiornikowych, wytwórca cystern drogowych i zbiorników ciśnieniowych, w związku z intensywnym rozwojem, poszukuje  kandydatów na stanowisko:

SPAWACZ MIG/MAG/TIG

Premium
Elbląg          AUTO  SPA  ZAPRASZAZABEZPIECZ SWÓJ LAKIER - CERAMIKAKompleksowe

Sam. osoboweWykonam usługę za 150 zł Ogł. nr 919612
z 12 maja

        AUTO  SPA  ZAPRASZA

ZABEZPIECZ SWÓJ LAKIER - CERAMIKA

  • Kompleksowe przygotowanie samochodu do sprzedaży dla klientów indywidualnych, komisów 
  • Obsługa samochodów flotowych, osobowych, dostawczych  w zakresie utrzymania bieżącego porządku

  • Powłoki kwarcowo – ceramiczne

  • Korekta lakieru, korekta reflektorów