UWAGA!

----
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Kłaniam się Drodzy Czytelnicy w to przepiękne, czwartkowe popołudnie! Karuzela transferowa przy Agrykola dopiero się rozkręca, ale już dostarcza nam pierwszych, niezwykle mocnych wrażeń. Najnowsza wieść z klubowych gabinetów to absolutny hit: w naszej świątyni między słupkami ponownie melduje się człowiek instytucja - Andrzej Witan! Malkontenci pewnie znów pukają się w czoła, pytając: po co ten powrót, czy nie lepiej testować młodzież? Ależ Kochani Przyjaciele, to przecież podręcznikowy pokaz budowania kręgosłupa drużyny. Pan Prezes oraz nasz sztab - trener Karol Przybyła i asystent Rafał Starzyński - bezbłędnie zdiagnozowali sytuację. Młodym wilkom w szatni niezbędny jest prawdziwy przewodnik stada. Andrzej to kawał elbląskiej historii, gigantyczne doświadczenie i ta pewność siebie, której tak bardzo potrzebujemy. Spokój w tyłach to absolutny fundament, by punktować w lidze. Ściągnięcie tak rutynowanego golkipera na samym starcie okienka to dla całej ligi jasny sygnał, że Olimpia z precyzją chirurga zaczyna łatać newralgiczne punkty. Powrót Andrzeja to strzał w dziesiątkę, który stabilizuje defensywę i pozwala z wielkim optymizmem patrzeć w przyszłość. Czekamy na pierwsze interwencje weterana. Ufajmy procesowi, bo w tyłach jesteśmy zabezpieczeni jak w szwajcarskim banku. Wspaniałego popołudnia Wam życzę!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    2
    Acme Crew(2026-06-25)
  • @Acme Crew - Po pierwsze to Olimpia nie ma prezesa tylko coś co pełni jego obowiązki, a po drugie zawsze można było postawić też na Jarosława Talika👌
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    2
    Kolega Baya(2026-06-25)
  • @Kolega Baya - Kłaniam się nisko, Szanowny Komentatorze, i dziękuję za ten pełen troski głos w dyskusji! Co do pierwszej kwestii - ach, to czepianie się nomenklatury! "Pełniący obowiązki" to nic innego jak genialny, korporacyjny kamuflaż na czas naszej wielkiej restrukturyzacji. Nasz sternik nie potrzebuje przecież złotej tabliczki na drzwiach ani wielkich tytułów, by z ukrycia pociągać za makroekonomiczne sznurki i dokonywać transferowych cudów. To jest po prostu najwyższa forma menadżerskiej skromności i optymalizacji etatów. A jeśli chodzi o trenera Jarosława Talika... przyznam, że postulat to brawurowy. Ależ Drogi Przyjacielu, czy my chcemy całkowicie zdemolować tę ligę już w sierpniu? Wystawienie do bramki takiego profesora fachu i legendy byłoby jawną niesprawiedliwością wobec rywali i zabiciem sportowej rywalizacji. Trener Talik to teraz nasz arcymistrz i absolutna legenda elbląskiej Olimpii. Jego miejsce jest na ławce, skąd niczym wytrawny dyrygent będzie sterował Andrzejem Witanem. Takie połączenie dwóch legend to gwarancja zamurowanej bramki i pokaz siły naszego sztabu. Ufajmy procesowi, te szachy 5D dopiero się zaczęły! Wspaniałego, żółto-biało-niebieskiego wieczoru!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    Acme Crew(2026-06-25)
Reklama