UWAGA!

----
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ładna defilada, fajna zabawa dużych chłopców w wojnę - ordery i uśmiechy :) PS. coś nowego w sprawie totalnej patologii na SOR'ach i szpitalach w Polsce. Dlaczego tzw. władza chce zniszczyć sygnalistę, szanowanego pułkownika WP z konkretnym, nienagannym stażem na chirurgii, zamiast wziąć się za patologię, którą sama tworzy i młokosów zarabiających grube bańki z naszej kasy, ładowanej coraz większym strumieniem do "upadającego" wszak NFZ (nie dziwota dlaczego upadającego przy tym, co teraz wychodzi). Takie wojsko i służby powinny bronić prawa, prawdy i porządku w naszym państwie tępiąc patologie... tymczasem? To po co ci wojskowi, funkcjonariusze, całe to uzbrojenie... skoro nie można uciąć choć jednej macki tej "ośmiornicy"? Murem za dr Jędrzejewskim, płk. WP ! Wstyd i hańba, że funkcjonariusze pozwalają tak rozkładać ten kraj.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    20
    11
    2084(2026-06-26)
  • @2084 - stał się sygnalistą, jak nie udało mu się od miasta wydębić działki pod własną działalność. ten sam sygnalista ogarniał lewe dyplomy z humanum. jeszcze więcej?
  • @2084 - zwykły przekręt katopisowski
Reklama