UWAGA!

----
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Kiedyś krainą Piegusa był park Modrzewia, a teraz jest podróbka.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    29
    07zgłośsię(2026-05-31)
  • @07zgłośsię - No i co z tego, ważne że impreza jest potrzebna. Kiedyś ludzie jeździli wozami zaprzęgniętymi w konie a teraz podróbkami? W średniowieczu ludzie myśleli, że ziemia jest płaska. Są i dzisiaj tacy.
  • redaktor @07zgłośsię - Festyn W Krainie Piegusa początkowo odbywał się właśnie w parku Dolinka, dopiero później przeniesiono go do parku Modrzewie. Edit: Macie Państwo rację, pierwszy i kolejne Piegusy odbywały się w parku Modrzewie, potem na Dolince, potem znowu wróciły do parku Modrzewie. Dziękuję Wojtkowi za przypomnienie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    29
    4
    redaktor(2026-05-31)
  • @07zgłośsię - kiedyś to była kraina krola piegusa.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    1
    Nikt nie zauważył zmiany(2026-06-01)
  • @07zgłośsię - Kiedyś był nawet nad rzeka na Starówce w początkowej fazie budowy.
  • MariuszLewandowski-Fc @redaktor - Poprawka.... Nie festyn a po prostu Piegus... Po drugie odbywał się w wielu miejscach ale mi przypadłą do gustu Dolinka... W 1987 zrobiliśmy zjazd linowy z chodnik nad samą Kumelę. Aeroklub wypożyczył uprzęże spadochronowe a lina 60 metrów była nasza. Hamownia ręczna. Pod koniec Piegusa wszyscy mieliśmy dłonie pozdzierane do krwi mimo rękawic. Ale dzieciaki po raz pierwszy widziały naprawdę szybki zjazd linowy. Szał, ,, ,Był też Piegus organizowany przez Concordię na ich stadionie fajny
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    MariuszLewandowski-Fc(2026-06-01)
Reklama