UWAGA!

----
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Z tej okazji proponuję przed urzędem POstawic minipiekarczyka otwierającego szampana!!! Jest tak cuuuuudownie, że aż się popłakałem ze szczęścia!!!
  • Gratulacje dla prezydenta Michała Missana za otrzymanie wotum zaufania i absolutorium. Można się spierać o szczegóły, można mieć różne poglądy polityczne, ale trudno odmówić mu zaangażowania i obecności w sprawach miasta. Zamiast siedzieć za biurkiem, jest wśród mieszkańców, reaguje na problemy i konsekwentnie realizuje kolejne inwestycje. Elbląg nadal ma wiele wyzwań, ale rozwój miasta wymaga pracy i odpowiedzialności, a nie ciągłego narzekania w komentarzach. Gratulacje i powodzenia w dalszej pracy dla Elbląga.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    2
    RoksanaS(2026-06-25)
  • Widzisz tę różnicę bo ja za PiSu popuściłem ze szczęścia i osiem lat musiałem wąchać ten smród a dziś można aż płakać ze szczęścia. Ja się uśmiecham i wreszcie nie muszę ani popuszczać ani płakać w końcu chce się żyć!!!
Reklama