----
(2026-06-28)Fot. Anna DembińskaGorący bieg rocznicowy na Starym Mieście
To nie był bieg po rekordy, ale po dobrą zabawę i wspólną integrację. Mieszkańcy Elbląga zmierzyli się z symbolicznym dystansem oraz... afrykańskim upałem.
Przeczytaj więcej w artykule związanym z tym fotoreportażem.
Przeczytaj więcej w artykule związanym z tym fotoreportażem.