----
Zamknij
Północ. Lato wita. Lubie ciepło, ale 24°C o północy na naszej szerokości geograficznej to rzadkość. Myślałem że termometr się popsuł, ale na zwykłym ta sama temperatura.
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania
W formularzu stwierdzono błędy!
Ok
Dodawanie opinii
A moim zdaniem...
-
Zgłoś do moderacji Odpowiedz(2026-06-22)10
-
Zgłoś do moderacji OdpowiedzGnoom(2026-06-22)00
Redakcja nie odpowiada za treść i formę zamieszczonych powyżej wypowiedzi.

