UWAGA!

----
Zamknij Zamknij
W drodze. Znowu trafiłem na plastykową Marzannę, na rekord nie idzie. Od kwietnia pokonała około 0,4 km do rzeki Elbląg pozostało jej jeszce ze 2 km i około 10 km do zalewu, więc w tym tępie można jej się tam spodziewać za około 5 lat, a jak widać jest niezatapialna więc jest to prawdopodobne.
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • A to głupota! To zaśmiecanie. Co innego, gdyby zaraz po imprezie wysyłania zimy (pod postacią marzanny) do morza, były one po prostu odławiane. Szczególnie te zrobione z niedegradowalnych materiałów, jak ta na zdjęciu...
Redakcja nie odpowiada za treść i formę zamieszczonych powyżej wypowiedzi.
Reklama