UWAGA!

----
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ojoj pani i pan poseł z PiSu z naszego miasta nie chcą rozwoju Elbląga? A wstrzymanie się od głosu pana posła / niedawnego kandydata do urzędu prezydenta Elbląga/, to chyba jednak też głos przeciwny?
  • @ooo - śliwka to pisior z ols, tyna a ols, tyn zawsze był przeciw rozwojowi Elbląga i okradał nas z czego tylko mógł ! Hashtagi: #elblazanintoja
  • @ooo - Kto nie chciał 100 mln zł na budowę portu? Obecntm obiecano. To jak z Yeti wszyscy słyszeli nikt nie widział.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    2
    obibok(2026-05-30)
  • @ooo - wejscie do metropoli oznacza ze Elblag bedzie dojony przez Gdansk i Olsztyn. Dwuch panow to zawsze lepiej niz jeden.
Reklama