UWAGA!

----
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ludzie w godzinach pracy też pracują. Pracownicy ZUO i Urzędu Miejskiego organizując takie spotkania w godzinach pracy są w pracy i dlaczego oczekują że inni się z tej pracy zwolnią, wezmą urlop lub co? Spotkania powinny być po godzinach pracy, bo inaczej frekwencja będzie taka jak osttanio
  • Spotkanie było o godzinie 16.00 więc nie gadaj głupot, że nikt by Nie dał rady przyjść!!!! Ale dla was ważniejsze grill i piwko!!!!
  • O godzinie 16:00 dokładnie. Proszę się zainteresować kto pracuję do godziny 16:00.Zwykły obywatel pracuje zmianowo. Proszę dojechać teraz na takie spotkanie kończąc prace z okolic Rawskiej lub z Mazurskiej po godzinie 15:00 gdy całe miasto stoi( najlepiej transportem miejskim). Dla kogo są te spotkania? Czemu w Gdyni potrafili stworzyć w Galerii Handlowej Centrum Obsługi Mieszkańca, a w Elblągu jeszcze często kończą szybciej...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    11
    wszystkodlaludzi(2026-05-21)
  • @wszystkodlaludzi - każda wymówka dobra
  • MariuszLewandowski-Fc Konsultacje były o 16 stej a w Ratuszu prócz Pana Jocza i dziennikarzy byłem tylko ja / chwilowo nie pełnie roli dziennikarza / I są ludzie którzy pracują na zmiany i zawsze ktoś pracuje. Dla mnie 16 sta to dobra pora tyle że jak widać temat śmieci wszystkim lata a potem płacz że tyle to kosztuje. A kto wokół swego nie chodzi niech się potem cenie nie dziwuje....
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    5
    MariuszLewandowski-Fc(2026-05-21)
  • MariuszLewandowski-Fc @wszystkodlaludzi - Chyba w jeden dzień pracują do 17 stej, ... Komunikacja jest na dworcu pks - dyrnyś czy przyjezdny z Pasłęka ? A i nie grzesz - w Elblągu nie ma korków ale drobne zatory Brema stała kiedyś 3 godziny po jednej stłuczce Tira z Gdańska dodając na marginesie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    6
    MariuszLewandowski-Fc(2026-05-21)
  • Zebrania wspólnot mieszkaniowych organizowałem zazwyczaj po godzinie 15-16.I też słyszałem: dla kogo te zebrania, ludzie pracują, zawsze robicie zebrania dla emerytów. Ale grille z pifkiem zrobione o 15.15 i zawsze zdążycie. Zwykłe lenie i tyle, Ale potem jadaczki otwieracie i zawsze wam źle.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    3
    i bardzo dobrze zrobili(2026-05-21)
  • Spotkanie było po godzinach pracy i zuo o um
  • @i bardzo dobrze zrobili - U mnie zebrania wspólnot są na 17 i z bloku, gdzie jest 40 mieszkań przychodzą stale te same osoby, czyli jakieś 6-7 osób. A jak są podejmowane uchwały, to łooola boga, skund to siem bierze?! My nie wiedzieli.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Ploterek(2026-05-25)
Reklama