UWAGA!

----
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • A co z basenem odkrytym nad którym kiedyś pół Elbląga spędzało czas na kąpieli i opalaniu się ?!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    21
    12
    Jakby co(2026-05-29)
  • @Jakby co - Przeczytajcie artykuł a będziecie wiedzieć. Chyba że macie problem ze zrozumiem tekstu. Jeden kie przeczytał i nie zrozumiał a reszta łapki w górę
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    13
    1
    Elblongi takie som(2026-05-29)
  • @Jakby co - Serio?. Co za ludzie mieszkają w tum mieście??? Nawet czytać ze zrozumieniem nie potrafią "Zbiornik retencyjny ma powstać w drugiej niecce po starym kąpielisku przy ul. Spacerowej. "
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    16
    1
    Do szkoły pod górkę mieliś(2026-05-29)
  • @Do szkoły pod górkę mieliś - Bo widzisz... Nie tyko czytać ze zrozumieniem nie potrafią. Dlatego jest, tak jak jest...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    0
    Co zrobisz, jak nic nie zrobis(2026-05-29)
  • @Do szkoły pod górkę mieliś - To że nie potrafią czytać ze zrozumieniem to jeszcze pikuś. Najgorsze że oni mają prawa wyborcze. Oni są dumni z tego kogo wybrali
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    1
    Tu jest Polska(2026-05-29)
Reklama