W 80% przypadków, żeby nie zauważyć i przejechać jeża to trzeba być ułomem albo piratem drogowym. Rzadko się zdarza, żeby wbiegł pod same koła. Niektórzy pewnie robią to specjalnie dla zabawy. Jadąc przepisowo widać takie zwierzę :)
@duch referendalny - Kolejne pogróżki Stefka Burczy-muchy ? Na dziś nie widzę powodów ani do odwoływania Prezydenta ani Rady / choć tu pewne powody by się znalazły ale po sprawie metropolii zeszły na dalszy plan/ więc zaczynaj zbierać - mojego głosu tam nie znajdziesz bo rozróżniam Referendum od ruchawki referendalnej - na szczęście Elblążanie zachowują w tej sprawie zupełnie zdrowy rozsądek. Odwołaj się na początek do rozumu bo uciekł ci daleko w las.....
Przykładem może być parking wielopoziomowy w Bydgoszczy (patrz zdjęcie) - mieście o porównywalnej skali do Elbląga - który pokazuje, że tej wielkości miasta mogą i powinny mieć duże parkingi przy centrach miast.... - komuś chyba w weekend się zapomniało odstawić używek. Nie ta skala nie ten potencjał nie takie porównanie. Sorry.
Ten wózek był wszędzie w mieście. Walał się porzucony. Ktoś w internecie dał post że zgłosił nawet na policję że może ktoś szuka tego wózka ale policja nie była zainteresowana tym i zbyła tą osobę
@hd - Panie Arkadiuszu Buczyński o co ten jazgot, bądz pan zrównoważony- coś się pan przyczepił do tego Tamka, to takie zadupie, że to co chcą tam zrobić to jak Paryż nad Sekwaną, a nie przeszkadza panu ta zarośnięta działka pod oknami niewidomych urzędników z UM. To taka piękna wizytówka naszego miasta, która pokazuje bezradność I niemoc władzy miasta już od dziesięcioleci, czy I'm choć trochę...
Myślę że dokładnie tak było, nie zapomnijmy o inny ziemiach kupionych za grosze gdzie w planach miasta jest parking np. plac przy Batmanie. Z tego co pamiętam parking miał tam powstać w tym lub zeszłym roku.
Jeże rozjeżdżane na potęgę. Jest pomysł, co z tym zrobić
„Mi również zależy na rozwoju miasta, ale zrównoważonym, racjonalnym i prospołecznym” (Śladem publikacji)
„Mi również zależy na rozwoju miasta, ale zrównoważonym, racjonalnym i prospołecznym” (Śladem publikacji)
Ochrona cennych elementów przyrody ożywionej na Wysoczyźnie Elbląskiej
„Mi również zależy na rozwoju miasta, ale zrównoważonym, racjonalnym i prospołecznym” (Śladem publikacji)
Wózek inwalidzki na brzegu, strażacy przeszukali rzekę (aktualizacja)
Wózek inwalidzki na brzegu, strażacy przeszukali rzekę (aktualizacja)
Wózek inwalidzki na brzegu, strażacy przeszukali rzekę (aktualizacja)
„Mi również zależy na rozwoju miasta, ale zrównoważonym, racjonalnym i prospołecznym” (Śladem publikacji)
„Mi również zależy na rozwoju miasta, ale zrównoważonym, racjonalnym i prospołecznym” (Śladem publikacji)
Wózek inwalidzki na brzegu, strażacy przeszukali rzekę (aktualizacja)
„Mi również zależy na rozwoju miasta, ale zrównoważonym, racjonalnym i prospołecznym” (Śladem publikacji)
Wózek inwalidzki na brzegu, strażacy przeszukali rzekę (aktualizacja)
„Mi również zależy na rozwoju miasta, ale zrównoważonym, racjonalnym i prospołecznym” (Śladem publikacji)
„Mi również zależy na rozwoju miasta, ale zrównoważonym, racjonalnym i prospołecznym” (Śladem publikacji)
Wózek inwalidzki na brzegu, strażacy przeszukali rzekę (aktualizacja)
„Mi również zależy na rozwoju miasta, ale zrównoważonym, racjonalnym i prospołecznym” (Śladem publikacji)
Judocy IKS ATAK z medalami Pucharu Polski
Wózek inwalidzki na brzegu, strażacy przeszukali rzekę (aktualizacja)
Olimpijczyk Jakub Dyjas odwiedził Elbląg