Lokale mieszkalneSprzedam za 479 000 zł Ogł. nr 919911
z 14 maja

👑🏠  KINGDOM  🏠👑

NIERUCHOMOŚCI BLISKO CIEBIE

 

KOMFORTOWE 4-POKOJOWE MIESZKANIE

GOTOWE DO ZAMIESZKANIA, POŁOŻONE NA 2 PIĘTRZE 

Z DOSTĘPEM DO OGRÓDKA Z WIATĄ ORAZ DO MIEJSCA  POSTOJOWEGO

W CICHEJ I SPOKOJNEJ LOKALIZACJI

ULICA SAPERÓW, ELBLĄG

Poszukujesz gotowego do wprowadzenia mieszkania, w cichej i spokojnej okolicy?
Chciałbyś zamieszkać w miejscu, które zapewnia dostęp do pełnej infrastruktury? Mamy ofertę, która może Ciebie zainteresować?
 
OFERTA:

KINGDOM Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronne 4-pokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania, położone na drugim piętrze, w spokojnej okolicy, z dostępem do ogródka i miejsca postojowego. To idealna propozycja dla klientów poszukujących połączenia przestrzeni, wygody oraz kameralnego otoczenia.
 

LOKALIZACJA:

Mieszkanie usytuowane jest przy ulicy Saperów w pobliżu pełnej infrastruktury miejskiej. W sąsiedztwie znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, co umożliwia szybki i wygodny dojazd do każdej części miasta. Dodatkowo w okolicy mieszczą się sklepy, szkoły, przedszkola, urzędy oraz liczne punkty usługowe.
 

OPIS NIERUCHOMOŚCI:

Lokal znajduje się na drugim piętrze w kamienicy.
Na powierzchnię użytkową 65,60 m2 składają się:
- salon,
- 3 komfortowe sypialnie,
- osobna kuchnia,
- łazienka z wanną i wc,
- przedpokój.
 
Układ mieszkania daje możliwość zmiany aranżacji wnętrza, dzięki czemu przyszli właściciele mogą dostosować je do własnych potrzeb i preferencji. W lokalu przeprowadzono generalny remont, podczas którego wymieniono instalacje elektryczną i hydrauliczną.

W kamienicy, w której znajduje się mieszkanie odnowiono elewację oraz przeprowadzono remont dachu. Klatka schodowa jest zadbana i zabezpieczona domofonem. Właściciele mają dostęp do ogródka z wiatą znajdującego się za budynkiem. To idealne, bezpieczne miejsce na odpoczynek na świeżym powietrzu, grilla czy poranną kawę. Dodatkowym atutem jest kameralny charakter kamienicy, gdyż znajduje się tu jedynie kilka mieszkań, co zapewnia ciszę, spokój oraz większe poczucie prywatności.

Przed budynkiem dostępny jest parking przeznaczony wyłącznie dla mieszkańców. Do mieszkania przydzielone jest umownie miejsce postojowe, co gwarantuje komfort codziennego parkowania. Dodatkowo planowana jest modernizacja tej przestrzeni, co jeszcze bardziej podniesie standard użytkowania. Do dyspozycji mieszkańców jest również strych.

Budynek administrowany jest przez wspólnotę mieszkaniową. Ogrzewanie oraz ciepłą wodę zapewnia dwufunkcyjny piecyk gazowy. Czynsz przy 3 osobach wynosi 521 zł. Do mieszkania przynależy duże pomieszczenie piwniczne o powierzchni 9,3 m2. Nieruchomość stanowi odrębną własność i ma założoną księgę wieczystą.
 
Zapraszamy do umówienia prezentacji.
 
 
INFORMACJE FINANSOWE:

Cena ofertowa nieruchomości: 479.000 zł
Wstępną decyzję kredytową otrzymasz w ciągu jednego dnia.
Przy zakupie należy uwzględnić koszty notarialne oraz wynagrodzenie biura nieruchomości.
 
Olga Korwel
TEL. 502-422-471
KINGDOM NIERUCHOMOŚCI
Biuro: ul. Ogólna 63A, 82-300 Elbląg
www.kingdomelblag.pl
 
Nota prawna: Opis oferty sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.
Zespół KINGDOM dokłada starań, aby każda z ofert była rzetelnie sprawdzona i aktualna.

Dane nieruchomości
Powierzchnia:
66 m²
Piętro:
2
Cena:
479 000 zł   (7 257,58 zł/m²)
Rynek:
wtórny
Liczba pokoi:
4
Lokalizacja:
Elbląg
Typ zabudowy:
kamienica
Rok budowy:
do 1945 r.
Kontakt

Adres:

Elbląg, Ogólna 63A

Kom.:

50X XXX XXX (pokaż)

WWW:

www.kingdomelblag.pl
Zobacz średnie ceny ofertowe sprzedaży lokali mieszkalnych w Elblągu

Ogłoszenia premium

Premium
Elbląg Zakładanie trawników Elbląg i okolice

RóżneWykonam usługę Ogł. nr 919280
z 10 maja

Zakładanie trawników Elbląg i okolice

Premium
Elbląg LIRA LIGHTING - jesteśmy producentem oświetlenia, który cały cykl technologiczny, od projektu, poprzez

Praca - zatrudnięKsięgowość Ogł. nr 919483
z 14 maja

LIRA LIGHTING - jesteśmy producentem oświetlenia, który cały cykl technologiczny, od projektu, poprzez prototypowanie, po produkcję, realizuje pod jednym dachem, w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym. Tworzymy rozwiązania dla wymagających projektowo inwestycji.   Oferujemy środowisko pracy, w którym cenimy inicjatywę, zaangażowanie oraz wzajemne zaufanie

SAMODZIELNA/NY  KSIĘGOWA/WY

Premium
Elbląg Ogłoszenie o sprzedaży nieruchomości – przetarg ofertowy nieograniczony na zabudowaną działkę przy ul.

Lokale i budynki użytkoweSprzedam za 314 000 zł Ogł. nr 919553
z 12 maja

Ogłoszenie o sprzedaży nieruchomości – przetarg ofertowy nieograniczony na zabudowaną działkę przy ul. Barona 2A w Elblągu

Premium
Elbląg 👑🏠  KINGDOM  🏠👑NIERUCHOMOŚCI BLISKO CIEBIE  PRZESTRONNE

Lokale mieszkalneSprzedam za 589 000 zł Ogł. nr 919750
z 13 maja