UWAGA!

----
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Brak trenera, wylatują najlepsi, a zostaje Kozera, Yatsenko, Laszczyk i tym podobni. Jeżeli ktoś myślał, że to był zły sezon, to następny od pierwszej do ostatniej kolejki będzie kursem na derby ze Stomilem.
  • Jacy najlepsi, skąd ty sie urwałes
  • Tych derbów prawdopodobnie w przyszłym sezonie nie będzie. Bo - co tu dużo ukrywać - najbardziej realny scenariusz to taki, że obie ekipy się miną na koniec sezonu. Czyli że się zamienią ligami. Z Olimpii właśnie odeszli gracze albo absolutnie podstawowi (Ozzy, Mynarczyk, Winkler) albo i tacy z drugiego szeregu. Kupić nowych wartościowych graczy nie ma za co. Akademia "wychowała" papierowe tygryski, które właśnie spadły ligę niżej i nie potrafią grać w piłkę. Ten sezon skończyliśmy fartownie, bo uratował nas tylko walkower z Bełchatowem. Nie ma powodów do optymizmu, będzie spadek.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    0
    KibiczProstej(2026-06-25)
  • @KibiczProstej - Ci twoi tak zwani podstawowi na boisku to spadli do 4 ligi. Olimpie uratował „cud w Bełchatowie”
  • O tym właśnie napisałem, ale najwyraźniej czegoś nie umiesz zrozumieć, więc na siłę musisz się z kimś spierać.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    KibiczProstej(2026-06-25)
Reklama