UWAGA!

----
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • A może by tak zastanowić się, co zrobić żeby zatrzymać dewastacje drzew w zielonym emlongu dokonywane za pieniądze podatnika, za które nikt nie odpowiada. Rekord w tym roku to dewastacja przeprowadzona w połowie kwietnia na ulicy Traugutta, niedaleko wspaniałego UM, gdzie udało się za jednym chlaśnięciem zdewastować drzewo i zasiedlone przez sroki gniazdo ! Na załączonym zdjęciu inne dokonanie elbląskich drwali wandali sowicie opłacanych z kieszeni podatnika przez UM.
  • @42 - Dobrze, że to nie dotyczy Elbląga. Skąd wiesz jak są opłacani "drwale" w jakimś tam emblongu?
Reklama