UWAGA!

----
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • No, no - parada robi wrażenie - to potwór nie okręt drżyjcie krąžowniki I lotniskowce, parada zwycięstwa Putina z przed miesiąca to Pikuś przy naszym tygrysie. szukałem w całym opisie, co to za święto majowe, bo armia świętuje w lipcu, to święto nie jest krajowe, zrobione chyba dla picu, by wręczyć sobie odznaki, by naród uwierzył w wojsko, grochówę oraz Kentacy, my bronić będziemy cię Polsko, jak broni nas Patryk Jaki.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    6
    Czołem żołnierze.(2026-06-03)
  • @Czołem żołnierze. - A tu chłopie wiesz jakie RP ma okręty. Jednym z największych jest ORP Slezak, który po zbudowaniu obrotnicy i pogłębieniu toru spokojnie tu wpłynie. Także trolu przestać sieć ruska propagandę.
  • A pewien jesteś, że kiedykolwiek osiągną te magiczne 5m pogłębienia, może w dniu oddania prac i witaj mule rzeczny spłycamy do 4,5-4m i że ktoś podejmie ryzyko uszkodzenia kadłuba takiej jednostki na marginesie rzędu 0,5m.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Darecki42(2026-06-03)
Reklama