UWAGA!

----

Nagrody rozdane, czas na wakacje!

 Elbląg, Nagrody rozdane, czas na wakacje!
(fot. portEl.pl, M)

W Zespole Szkół Gospodarczych odbyło się uroczyste miejskie zakończenie roku szkolnego 2025/26. Uczniowie, którzy osiągnęli sukcesy w konkursach z poszczególnych przedmiotów i nauczyciele, którzy ich przygotowywali, otrzymali nagrody od władz miasta. Podsumowano także sportową rywalizację szkół. Zobacz zdjęcia.

Kilkanaście tysięcy elbląskich uczniów w piątek odebrało świadectwa i rozpoczęło wakacje. Uroczyste miejskie zakończenie roku szkolnego odbyło się w Zespole Szkół Gospodarczych. Nagrody uzdolnionym uczniom i ich nauczycielom w imieniu władz miasta wręczał Piotr Kowal, wiceprezydent Elbląga.

 

Pełna lista nagrodzonych w linku


Najnowsze artykuły w dziale Szkoły i uczelnie

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama