UWAGA!

----
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Kobiety to najlepsi kierowcy - tak twierdzą feministki. Faktycznie, potwierdza to fotka zamieszczona na stronie.
  • A co potwierdzają fotki z wypadków, gdzie sprawcami byli mężczyźni (a jest ich zdecydowana większość)? Masz więcej takich genialnych przemyśleń? Twój wpis świadczy, że jesteś geniuszem intelektu?
  • Fotki nic nie potwierdzają, ale statystyki mówiące o tym, że jeśli jedzie samochód to w zdecydowanej większości jest prowadzony przez mężczyznę. Zauważ, że jeśli w samochodzie siedzi facet i kobieta, to za kierownicą w 90% przypadków jest facet. Każda dłuższa trasa jest pokonywana przez faceta (w tym czasie kobieta skroluje tiktoka, śpi lub narzeka). Nie idźmy w nowomowę, że kobieta i facet są tacy sami, bo NIE SĄ. Faceci mają naturalne predyspozycje biologiczne, które powodują, że zwyczajnie w większości przypadków prowadzą lepiej. Kobiety mają swoje inne koniki, nie muszą się siłować z facetami na prowadzenie auta, bo i tak przegrają.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    10
    kobiety_na_tory(2026-06-26)
  • A jeszcze do tego była trzeźwa. Czas zakazać trzeźwym prowadzenia samochodów.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    entuzjasta(2026-06-26)
  • @kobiety_na_tory - sprawdź statystyki, mówią co innego chłopino
  • Sprawdziłem, mówią dokładnie to co napisałem. Sprawdź statystyki kobiecino.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    3
    kobiety_na_tory(2026-06-26)
  • .... no i jeszcze kobiety są najlepszymi sędziniami piłkarskimi - zobacz wczorajszy mecz Niemcy - Ekwador
Reklama