A to wina pracowników ZUS, że zostało jeszcze 3 lata do emerytury czy rządzących? No i jest rozwiązanie... przyjść do pracy w ZUS. Tam tylko kawki i zarobki kokosy. Teraz biorą wszystkich bo jakoś chętnych nie ma lub zaraz uciekają
@RodemzElbląga - Heh przecież są teraz wagony nisko zawieszone z podestami. To już nie jest PKP KOMUNISTYCZNA z lat 80tych. Gdzie wspinał się człowiek jak na drabinę do wagonu.
@Czekamy - Na oko prędkości nie zmierzą. A urządzenie wraca do ustawień fabrycznych jednym przyciskiem. Walka z wiatrakami skoro rynek zalewają nielegalne hulajnogi i motory elektryczne bez rejestracji. A wszystko to dostępne w legalnych sklepach internetowych. Jakby się Policja podzieliła statystykami ile pościgów kończy za cwaniaczkami na Kukurinach to by tak kolorowo ten artykuł nie wyglądał.
@myst7 - A widzisz, to dlatego najczęściej UFO pojawia się w USA, bo tam mają najwięcej śmietników, które rozjeżdżają samochodami, a potem w tych miejscach ląduje UFO. Te ufoludki to dziwne istoty, ja wolałbym lądować w przyjemniejszym miejscu, no chyba że oni lądują nie w miejscach po śmietnikach, tylko je porywają bo mają wysoko rozwiniętą cywilizacje, która nie wytwarza śmieci i nie mają co segregować, a dowiedzieli się że to jest modne na ziemi i nam pozazdrościli.
bzdura. dlaczego miasta gdzie był samochód pisowski za rządów pis rozwijały sie w niespotykanym tempie a w Elblągu nigdy na nic nie było pieniędzy. nie wiesz ze jak idą pieniądze na drogi, celowe inwestycje to za tym stoja podmioty z których żyje samorząd
@ciuch_ciuch - Dokladnie tak jak piszesz. Przed zlikwidowaniem linii czesto było po 3-4 pasażerów w pociągu. Z ekonomicznego punktu widzenia nie ma sesnu.
Dni Elbląga 2026. Jest już pełen program
Dni Elbląga 2026. Jest już pełen program
Czy Kolej Nadzalewowa powróci?
Strajk ostrzegawczy w ZUS
Dni Elbląga 2026. Jest już pełen program
Dni Elbląga 2026. Jest już pełen program
Czy Kolej Nadzalewowa powróci?
Czy Kolej Nadzalewowa powróci?
Czy Kolej Nadzalewowa powróci?
Czy Kolej Nadzalewowa powróci?
Bez kasku, bez karty i na wagarach
FotoreportEl - UFO
Dni Elbląga 2026. Jest już pełen program
Bez kasku, bez karty i na wagarach
Bez kasku, bez karty i na wagarach
Kordykiewicz opuszcza Olimpię
Kordykiewicz opuszcza Olimpię
Czy Kolej Nadzalewowa powróci?
Kręcą film z topową obsadą aktorską
Czy Kolej Nadzalewowa powróci?