@Czym jest godność? - Szeregowy pracownik nie ma wpływu na zatrudnianie osób w ZUS. Jak wiesz o przekrętach to pismo do prokuratury. Pewnie nie dostałeś się do pracy w ZUS. Trochę honoru.
@RRRGGG - Do zapraszam do pracy w komunikacji miejskiej jak tak źle w zusie. W komunikacji nawet 10 godzin pracy za najniższą krajową. Wczesne wstawanie, późny powrót ze służby. Praca w soboty, niedziele i święta. I wieczne użeranie się z ludżmi. Kary za najdrobniejsze opóźnienia. Praca w upale jak i w mrozie.
Osoby, które twierdzą że gdyby kolej była potrzebna, to by działała, zapewne są bardzo mlode i nie pamiętają, w jaki sposób odbywała się likwidacja tej i wielu innych linii. Wystarczy spojrzeć na inne reaktywowane połączenia w kraju, w których przoduje Dolny Śląsk. Owszem, pasażerowie powrócą gdy pojawi się atrakcyjna oferta.
@Tusk Tusk Tusk - Czyli ci od Tuska są Polakami. Tragedia. Odrębny się, z dużą ilością badań, w szpitalu warszawskim. Tylko dla członków ko i ich rodzin. Młody działacz ko to stworzył i zarobił 1,6 mln zł w 2025 roku. Kto tu nie chce pojednania.
Dni Elbląga 2026. Jest już pełen program
Dni Elbląga 2026. Jest już pełen program
Dni Elbląga 2026. Jest już pełen program
Strajk ostrzegawczy w ZUS
Strajk ostrzegawczy w ZUS
Dni Elbląga 2026. Jest już pełen program
Dni Elbląga 2026. Jest już pełen program
Lasy Nadleśnictwa Elbląg będą pełniły funkcję obronną
Kręcą film z topową obsadą aktorską
Czy Kolej Nadzalewowa powróci?
Strajk ostrzegawczy w ZUS
Lasy Nadleśnictwa Elbląg będą pełniły funkcję obronną
FotoreportEl - Uwięzione na Helskiej
Czy Kolej Nadzalewowa powróci?
Kordykiewicz opuszcza Olimpię
W 2027 do portu w Elblągu mają wpłynąć statki
Strajk ostrzegawczy w ZUS
Czy Kolej Nadzalewowa powróci?
Bez kasku, bez karty i na wagarach
W 2027 do portu w Elblągu mają wpłynąć statki