UWAGA!

----
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
  • Pogoda uniemozliwia uczwstnictwo
  • Nie, w taki upał to zagrożenie życia i zdrowia.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    rozsądek podpowiada ))(2026-06-28)
  • Stawianie przepełnionych śmietników bezpośrednio przy ławkach to fatalny pomysł. Do takich koszy trafiają przecież nie tylko puszki, ale też psujące się resztki jedzenia czy worki z psimi odchodami. W upalne dni smród jest nie do zniesienia, a wokół latają muchy. Zapraszam proszę usiąść sobie na tej ławce, odetchnąć pełną piersią i spróbować tu odpocząć w otoczeniu tych śmieci. Kosze powinny stać w rozsądnej odległości od miejsc siedzących, a nie tuż pod nosem.
  • Polskie dzieci umierają w hospicjach z braku funduszy na leczenie a tu W Konotopiu pod Toruniem trwa budowa pomnika Matki Boskiej Bolesnej, który ma osiągnąć 55,6 m wysokości. Obiekt ma być gotowy w sierpniu 2026 r. i po ukończeniu przewyższy m. in. figurę Jezusa w Świebodzinie.
  • W Krynicy morskiej straż graniczna ma dostać kontener na granicy żeby nie musieli siedzieć w aucie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    Brawo komendant z Gdańska(2026-06-28)
  • W starych kościołach jest chłód, w starych murach. Ścieżka kościelna, katedra, Galeria EL. Tam można się schować choć na chwilę.
  • Masz rację ale sprostuję początek zdania. No pełnych koszy to jednak nikt nie postawił. A przy okazji wspinnę że w Elblągu są też ławki i to przy 12 lutego nad którymi między szczebelkami siedziska prawie na pół metra wyrasta nieskoszona trawa, chwasty, zboża. To po co ta ławka jak nie da się usiąść??
Reklama