UWAGA!

----

Najpierw w drzewo, potem dachowanie

 Elbląg, Najpierw w drzewo, potem dachowanie
Fot. KMP Elbląg

Na drodze nr 527 między Pasłękiem a Kwitajnami doszło w piątek przed południem do groźnej kolizji. 46-letnia kobieta straciła panowanie nad autem, uderzyła w drzewo, a następnie dachowała.

- Kierująca autem została przewieziona karetką do szpitala na badania. Na drodze są utrudnienia w ruchu, pracują tam policjanci z wydziału ruchu drogowego - informuje nadkom. Krzysztof Nowacki. oficer prasowy KMP w Elblągu


Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
  • Kobiety to najlepsi kierowcy - tak twierdzą feministki. Faktycznie, potwierdza to fotka zamieszczona na stronie.
  • Tzn drzewa wyciąć i poszerzyć drogę.
  • A co potwierdzają fotki z wypadków, gdzie sprawcami byli mężczyźni (a jest ich zdecydowana większość)? Masz więcej takich genialnych przemyśleń? Twój wpis świadczy, że jesteś geniuszem intelektu?
  • a czy była czeźwa? A i czy drzewo nie był czasem pod wpływem lub działaniem substancji psychoaktywnych?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
    9
    10
    ja sem se dociekliwy(2026-06-26)
  • Szczęśliwa kolejność..... najpierw drzewo, potem dachowanie, no I szpital... w mniej szczęśliwej opocji - drzewo, dachowanie, Dębica... kierowco zawsze staraj się ominąć te smutne miejsca i zostaw drzewa w spokoju- oczywiście zawsze możesz stanąć na dachu lub na głowie jeśli Ci niç mądrego nie przychodzi do łepetynki
  • Fotki nic nie potwierdzają, ale statystyki mówiące o tym, że jeśli jedzie samochód to w zdecydowanej większości jest prowadzony przez mężczyznę. Zauważ, że jeśli w samochodzie siedzi facet i kobieta, to za kierownicą w 90% przypadków jest facet. Każda dłuższa trasa jest pokonywana przez faceta (w tym czasie kobieta skroluje tiktoka, śpi lub narzeka). Nie idźmy w nowomowę, że kobieta i facet są tacy sami, bo NIE SĄ. Faceci mają naturalne predyspozycje biologiczne, które powodują, że zwyczajnie w większości przypadków prowadzą lepiej. Kobiety mają swoje inne koniki, nie muszą się siłować z facetami na prowadzenie auta, bo i tak przegrają.
  • PORTEL - musicie zmienić swój prompt do Czata DŻIPITI, żeby nie zaczynał się od "Jesteś nowoczesną kobietą urodzoną w 2000 roku, czerpiącą narrację z TV i socialmediów, niezależną, silną i bezkrytyczną", bo nie można napisać żadnej konstruktywnej krytyki, większość komentarzy odpada do moderacji po uznaniu przez tego waszego bota za obraźliwy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
    4
    4
    dajcie_żyć_czatowi(2026-06-26)
  • @Grabarz.. - Albo całe życie przesiedzieć na tapczanie a i tak Dębicy nie ominiesz. Można żyć lub wegetować.
  • A za mękę drzewa zapłaci ?
  • @dajcie_żyć_czatowi - Nie wiadomo czy ta twoja próba krytyki była konstruktywna, czy zwykłym pastwieniem się nad nieszczęściem tej kobiety.
  • Tak czy inaczej kobieta, bez komentarza :⁠-⁠)
  • A jeszcze do tego była trzeźwa. Czas zakazać trzeźwym prowadzenia samochodów.
Reklama