Najpierw w drzewo, potem dachowanie

Na drodze nr 527 między Pasłękiem a Kwitajnami doszło w piątek przed południem do groźnej kolizji. 46-letnia kobieta straciła panowanie nad autem, uderzyła w drzewo, a następnie dachowała.
- Kierująca autem została przewieziona karetką do szpitala na badania. Na drodze są utrudnienia w ruchu, pracują tam policjanci z wydziału ruchu drogowego - informuje nadkom. Krzysztof Nowacki. oficer prasowy KMP w Elblągu
oprac. red. na podst. informacji KMP Elbląg