UWAGA!

----
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
  • MariuszLewandowski-Fc @wrst - Wiesz co wystawiasz Missanowi jak najlepszą opinie czepiając się kwiatów, . Jak pomimo że dziś zagłosowałbym za jego kandydaturą mam o wiele poważniejsze zarzuty dotyczące działanie Miasta i Rady. A co do pracy to praca w Radzie to niestety znów głównie powtarzanie że są problemy i gryzienie się o politykierską kość kto co zrobił czy zaproponował. Taki rzeczy to się robi z marszu i brakuje mi Pani Sałaty które chyba hako jedyna znała budżet na tyle dobrze że wyłapywała wszystkie zmiany
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
    1
    1
    MariuszLewandowski-Fc(2026-06-25)
  • U nas w szpitalu wszystko jest w porządku nie? SOR prmia sort, dyrekcja wiadomo platforma. Powinni dawać przykład tym w Warszawie. Chyba, że nie :)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    1
    Tralala(2026-06-25)
  • Swoi swojego wychwalali i tak się w tym mieście wychwalają od 1945 roku.
  • Bo to jest sekta bez nabiału. Nawrocki z Przdaczem zrobili wszystko by Żeleński nie przyjechał a za chwilę trąbią że to wstyd i porażka dla Tuska ! Czy to nie jest patologia i ograniczeni, zakute łby do potęgi Entej.
  • Nie tłumacz tym czerwono lewackim tłumokom po Collegium Tumannum, bo i tak nic nie zrozumieją.
  • Widzisz tę różnicę bo ja za PiSu popuściłem ze szczęścia i osiem lat musiałem wąchać ten smród a dziś można aż płakać ze szczęścia. Ja się uśmiecham i wreszcie nie muszę ani popuszczać ani płakać w końcu chce się żyć!!!
  • I mieszkańcy Elbląga się dziwią, że Elbląg jest zacofanym miastem
  • Obecną sytuacje w Polsce możeUzdrowić TylkoRewolucja na wzór francuskiejp, Wielka by doszło do głębokich zmian polityczno-społecznych !!!
  • Kiedyś byli przywódcy, którzy przedkładali honor, zasady i dobro państwa nad własne bezpieczeństwo, karierę lub popularność. George Washington (USA): Dobrowolnie zrezygnował z władzy po dwóch kadencjach prezydenckich. Odrzucił propozycje rządzenia dożywotniego. Ugruntował tym tradycję demokratyczną i udowodnił, że dobro republiki jest ważniejsze niż jednostka. Charles de Gaulle (Francja): Poddał pod referendum zmiany konstytucyjne w 1969 roku. Zapowiedział, że jeśli społeczeństwo je odrzuci, on odejdzie. Przegrał głosowanie i dotrzymał słowa, natychmiast składając dymisję z urzędu prezydenta.
  • Wejdź sobie tu w portelu w ogłoszenia i wybierz kategorię "praca", po czym wróć i jeszcze raz napisz, że brak pracy w Elblągu.
  • Takich ludzi wybieramy i tak mamy. Przykre.
Reklama