UWAGA!

----
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • "chodzi m. in. brak kolejnych zmian w komunikacji miejskiej, by była bardziej przyjazna mieszkańcom. " Tak, miała być zmiana w miesiącu maju br. - jeśli dobrze pamiętam, lecz niestety.
  • Ale co chcesz zmienić ? Trasę 11 skrócić ? Proszę bardzo niech Nowakowi dojeżdża do Zawady a nie cały elbląg uzależnić od wiochy w której wychowywał się zabójca dr. Oli !. Kiedy czytam by wrócili te numery co kiedyś kiedyś były czyli np. siódemka to dla takiego idioty nie ma znaczenia że 21 jedzie ta trasa byłej siódemki, on nie widzi 7 i koniec. Takich matołków tu nie brakuje.
Reklama