UWAGA!

----

Tramwaje nie jeżdżą

 Elbląg, Tramwaje nie jeżdżą
fot. Mikołaj Sobczak (arch. portEl.pl)

Od godziny 15 do 17 tramwaje w Elblągu nie będą jeździły - poinformowało miasto na swoich profilach w mediach społecznościowych.

"Od ok. 15:00 do ok 17:00 ze względu na wysokie temperatury i kumulację awarii spowodowanych warunkami pogodowymi, zostaje zawieszone funkcjonowanie wszystkich linii tramwajowych." - możemy przeczytać na profilu Miasto Elbląg na Facebooku.

Aktualizacja z godziny 18: Przerwę przedłużono do godziny 20.


Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama