UWAGA!

----
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
  • Słyszę KOwskie ujadanie i wycie! Myślę sobie trafiam znakomicie. Celnie punktuję nieróbstwo członków KO.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
    6
    3
    Harleyem po bażantarni(2026-06-23)
  • @Harleyem po bażantarni - Zaburzenia słuchu?uchole tak mają przedstawicielu wydziału ujadania kc pis
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
    1
    4
    33 i 3/4 zielonej łapki(2026-06-23)
  • @Harleyem po bażantarni - Pisowski literat wierszem nadaje-absolwent Collegium tumanum?
  • @Harleyem po bażantarni - A ja widzę, że to wyznawcy PiSu ujadają i wyją, to wasze jest 90% wpisów, widać mnóstwo wśród was nierobów. O myśleniu w twoim przypadku nie ma mowy harleyowcu.
  • banda nierobów nieudaczników na jednej sali, nawet dla starosty zabrakło miejsca, widać idą wybory i zaczynają się pląsy śmietanki
  • Wielkie plany PO tylko przed wyborami haha kto tych bajek jeszcze słucha poza odklejonymi fanatykami
  • Co dobrego konkretnie wynikło z tej wizyty ? Odnoszę wrazenie że nic. KO ma swoich ludzi w radzie miasta, ma prezydenta, maja pralamentarzystow, sejmik wojewodzki, maja rzad, premiera ministrow, mają monopol. I jak widac nie jest to gwarancja rozwoju miasta i regionu. Ta ekipa KO kompletnie niczego dobrego dla miasta nie robi. Mają monopol na wladze i juz wiekszego monopolu nigdy miec nie beda a mimo to nie potrafia przeprowadzic kluczowych dla miasta inwestycji. Ba! Oni nawet z łataniem dziur sobie nie radzą. To juz ostatnie tchnienie KO, od 2023 udowodnili że są do niczego i nie warto na nichgłosować.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Wielkie rozczarowanie(2026-06-23)
  • Od kilku lat funkcjonuje komunikacja gminna w Elblągu. Linie zaczynają sie od 41 do 56.Czemu nie ma rozkładow jazdy tej komunikacji na przystankach? Te pojazdy korzystają z przystanków w mieście, w drodze za miasto. Żeby z tej komunikacji skorzystać trzeba szukać w internecie i jechać ba dworzec, bo z tamtą wyjeżdżają.
  • Coż szkodzi obiecać. To hasło Platformy. Cala kasa i tak zabiera Olsztyn.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Polak Wyborca(2026-06-23)
  • Minely ponad 3 lata kiedy lokalni aparatczycy z KO obiecywali ze do Elbląga przypłyną miliony euro z KPO na budowe portu. Wczoraj szedłem mostem kolejowym stoja tiry jak stały, jakaś pryzma żwiru, jedna ładowarka i skrzynki po piwie które na zjazd towarzyszy partii KO są przykrywane płachtą tematyczną/maskującą. Portu jak nie było tak nie ma, usłużni dziennikarze nawet juz o te srodki z KPO nie pytaja. Nikt nic nie widział.... Elbląg został oszukany przez KO i powinnismy im za to oszustwo podziekować.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Mama Karoliny(2026-06-23)
  • Znowu zebranie w stylu: " posiedzim, pogwarzym, tatuaże pokażem!" Pierdu, pierdu, pitu, pitu. Zero konkretów, że o implementacji nie wspomnę...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    No ileż można?(2026-06-23)
  • Ten most w nowakowie to kukułcze jajo od pisiorów. Niedźwiedzia przysługa .
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    Gorący kartofel spisiony(2026-06-23)
Reklama