UWAGA!

----
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
  • Czy brunatni też byli ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Brunatna pislandia(2026-06-23)
  • To ja wam odrazu powiem że z tego portu nic nie bedzie. I na nic zjazd komitetu centralnego KO, PSL. Władze miejskie nie maja zdolnosci szerokopojetego myslenia strategicznego o dekady w przod. Dowodem na to jest zmarnowanie srodkow na remont portowej wraz zbudowa chodnika. Przecież tam trzeba znudować cały nowy węzeł, podnieść most kolejowy, wyburzyć i zbudować most drogowy podnoszony lub tunel wraz z szeroka estakadą aż do samej S7 oni nie maja zamairu budowac tu zadnego portu, a ich działania to tylko pozoracja i tak do kolejnych wyborow. Cześć Elblążan juz sie połapała o co w tym chodzi i słusznie domagaja się odwółania władz miejskich jak i zmieny rządu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    gdzie ta normalność?(2026-06-23)
  • Polecam posłuchać tego śniadego gościa z kanału " Dla Pieniędzy " - gość lepiej gada niż 99% polityków w tym okupowanym wciąż przez glob-kapitał i agentury kraju.
Reklama