UWAGA!

----
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Wychowywaliście się w biedzie i prymitywnych warunkach, chodziliście samopas, bez nadzoru i wsparcia. Jesteście jeszcze z pierwotnego etapu selekcji naturalnej. Kto dał radę przeżyć, to przeżył, a kto nie - to umarł i trudno. Uczyliście się z książek i nawiązywaliście przyjaźnie. I tak wychowano was na porządnych ludzi i tacy byliście samodzielni i mądrzy, że jak zdychał Związek Radziecki i mogliście przekształcić Polskę w normalny kraj, to komuniści zrobili z wami co chcieli, ograli was jak dzieci, za bezcen pokupowali państwowy majątek, a potem sprzedali go kapitalistom z zachodu i porobili się milionerami. A wam zamknęli zakład i wysłali was na bezrobocie. Wasze dzieci i wnuki zarabiają teraz na chleb za granicą i biorą kredyty na pół życia, żeby mieć dach nad głową. A Polska jest kolonią obcych państw.
  • Dobrze że chociaż dwa nagie miecze przekazane królowi polskiemu Władysławowi II Jagielle i wielkiemu księciu litewskiemu Witoldowi nie są naszą winą że urodziliśmy się w czasie PRL:⁠-⁠)
Reklama