UWAGA!

----
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
  • @Zgroza - Przecież linia nr 9 jeździła 80% pusta. Tylko rano jak paniusie do ZUS-u dojechały to potem autobusy z Arivy którą tą linię obsługiwały nawet SOR-em 12,5 metra, (jakby co nr boczny 602) autobus był pusty. Autobusy linii nr 9 jeździły prawie do godziny 24:00 a ostatnie kursy gdzieś od godz: 20:00 woziły powietrze.
  • W którym roku miało być na polskich drogach milion Izer? To mówił Mateo i to nie było za czasów obecnej władzy, nie trzeba do tego podpowiedzi z Republiki. Dobrze, że pałac prezydencki wykorzystuje polskie samochody.
  • dziewczyna na zdjęciu prawie goła!! skandal
  • Oferty W pierwszej części przetargu rozpatrywano trzy oferty. Najniższą cenę zaproponował Abus z Radzymina, który wycenił realizację usług na 145,9 mln zł. PT Kłosok z Żor zaproponował 186,3 mln zł, natomiast PKS Elbląg 195,9 mln zł. Więcej chętnych zgłosiło się do drugiej części zamówienia. Najtańszą ofertę złożyło firm Relobus Transport Polska z Torunia, które chce realizować przewozy za 144,9 mln zł. Konsorcjum firm Jutrans i Mikrus z Żor wyceniło swoje usługi na 186,3 mln zł. Pozostałe oferty przekroczyły 220 mln zł. BP Tour Regio z Lublina zaproponował 222,3 mln zł, konsorcjum firm PKS Gostynin i PKS Skierniewice 228,2 mln zł, a konsorcjum firm Irex-Trans i Irex Olsztyn 228,3 mln zł. Hashtagi: #DJPatrykPietras
Reklama