Jak Błaszczak brał 100 mld w Korei na 6.5 % to było lepiej niż gdy Tusk wziął na 3% ? Kredyty brane na 13 też były lepsze niż oddłużenie szpitali ? Tylko pisowiec mógł to wymyślić.
Nikomu nie zależy na rozwoju Elbląga, tylko opowieści. Nic w tym kierunku od lat nie jest robione. Elbląg do Bydgoszczy porównują, rozwijającej się w której mieszka ponad 300 tys ludzi...Hashtagi: #Mnowat5@gmail.com
Panie Redaktorze, EPEC podał w informacji o unieważnienia przetargu na temat kwoty, którą chciał przeznaczyć na ten cel:
"Zamawiający informuje, iż zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie kwotę: 28 901 679,00 zł brutto. Jednocześnie informujemy, iż w postępowaniu nie złożono żadnej oferty. " Takie informacje są na platformie zakupowej EPEC.
@"jak rządził PiS to blokowali środki UE". Powiedz kiedy dokładnie zablokowali te środki ? Przecież pis nawet wniosku nie złożył. PO ma wyborców a pis wyznawców
"co chcesz wziąć z NBP jak ten tłusty ciul robi ciągłe straty jego interes polega na tym że kupuje złoto kiedy jest drogie a sprzedaje kiedy jest tanie"
Historia zmyślona: "Panie Michale, macie działkę na budowę mieszkań? No mamy, za 5 milionów. Oj to dużo. Powiedział Pan Zbigniew (a Zbigniew i Zbyszek to to samo imię?). - Mogę dać tylko 1 milion, no góra dwa. Na to Pan Michał: No to zróbmy tak, bo jak powiemy, że mamy działkę na budowę mieszkań to zlecą się inni deweloperzy i też będą chcieli kupić. To powiemy, że mamy działkę na budowę, powiedzmy.. parkingu. Nikt nie będzie zainteresowany, Pan Panie Zbyszku.. Zbigniewie, przepraszam.. kupi za ten swój milion, nam odpali drugi milion, No i niby będzie Pan chciał budować ten parking. Później wszyscy się rozejdą, zapomną, a my wtedy podpiszemy, że zamiast parkingu może Pan budować pato-budynek wielorodzinny i Pan budujesz. Tylko niech to zostanie między nami, dobrze Panie Zbyszku? Znaczy Zbigniewie? Deal?".
A moim skromnym zdaniem wszystko zostało ukartowane, czyli "władze miasta" dogadały się z "deweloperem", sprzedały mu za pół darmo niby pod parking, a jak temat by przycichł to pozwolono by mu wybudować mieszkania, w międzyczasie pewnie się "odwdzięczył", no i "wszyscy" by na tym zarobili.. co mogło pójść nie tak?
Tam ma powstać parking i tego chcą mieszkańcy i takie są plany i developer kupił tą ziemię z takim przeznaczeniem, może ktoś się zainteresuje bo kupili ziemię przy Batmanie i tam też mieli postawić parking. Jeżeli ktoś mówi że parking nie ma bytu to niech zobaczy na Zawadzie są trzy wielkie parkingi każdy pełny a pod blokami i tak nie ma miejsca.
W artykule nie ma żadnych propozycji tylko negacja istniejącej koncepcji. Jedynym argumentem na nie jaki autor podaje to fakt, że developer zarobi. A wklejenie zdjęcia jakiegoś istniejącego parkingu niczego nie dowodzi, takich parkingów jest kilkanaście.
Wózek inwalidzki na brzegu, strażacy przeszukali rzekę (aktualizacja)
„Mi również zależy na rozwoju miasta, ale zrównoważonym, racjonalnym i prospołecznym” (Śladem publikacji)
Judocy IKS ATAK z medalami Pucharu Polski
Wózek inwalidzki na brzegu, strażacy przeszukali rzekę (aktualizacja)
Olimpijczyk Jakub Dyjas odwiedził Elbląg
Wózek inwalidzki na brzegu, strażacy przeszukali rzekę (aktualizacja)
Wózek inwalidzki na brzegu, strażacy przeszukali rzekę (aktualizacja)
„Mi również zależy na rozwoju miasta, ale zrównoważonym, racjonalnym i prospołecznym” (Śladem publikacji)
Wózek inwalidzki na brzegu, strażacy przeszukali rzekę (aktualizacja)
Miejskiej elektrociepłowni na gaz nie będzie. Co w zamian?
Wózek inwalidzki na brzegu, strażacy przeszukali rzekę (aktualizacja)
„Mi również zależy na rozwoju miasta, ale zrównoważonym, racjonalnym i prospołecznym” (Śladem publikacji)
Wózek inwalidzki na brzegu, strażacy przeszukali rzekę (aktualizacja)
„Mi również zależy na rozwoju miasta, ale zrównoważonym, racjonalnym i prospołecznym” (Śladem publikacji)
„Mi również zależy na rozwoju miasta, ale zrównoważonym, racjonalnym i prospołecznym” (Śladem publikacji)
„Mi również zależy na rozwoju miasta, ale zrównoważonym, racjonalnym i prospołecznym” (Śladem publikacji)
„Mi również zależy na rozwoju miasta, ale zrównoważonym, racjonalnym i prospołecznym” (Śladem publikacji)
„Mi również zależy na rozwoju miasta, ale zrównoważonym, racjonalnym i prospołecznym” (Śladem publikacji)
„Mi również zależy na rozwoju miasta, ale zrównoważonym, racjonalnym i prospołecznym” (Śladem publikacji)
„Mi również zależy na rozwoju miasta, ale zrównoważonym, racjonalnym i prospołecznym” (Śladem publikacji)