@RRRGGG - Do zapraszam do pracy w komunikacji miejskiej jak tak źle w zusie. W komunikacji nawet 10 godzin pracy za najniższą krajową. Wczesne wstawanie, późny powrót ze służby. Praca w soboty, niedziele i święta. I wieczne użeranie się z ludżmi. Kary za najdrobniejsze opóźnienia. Praca w upale jak i w mrozie.
Osoby, które twierdzą że gdyby kolej była potrzebna, to by działała, zapewne są bardzo mlode i nie pamiętają, w jaki sposób odbywała się likwidacja tej i wielu innych linii. Wystarczy spojrzeć na inne reaktywowane połączenia w kraju, w których przoduje Dolny Śląsk. Owszem, pasażerowie powrócą gdy pojawi się atrakcyjna oferta.
@Tusk Tusk Tusk - Czyli ci od Tuska są Polakami. Tragedia. Odrębny się, z dużą ilością badań, w szpitalu warszawskim. Tylko dla członków ko i ich rodzin. Młody działacz ko to stworzył i zarobił 1,6 mln zł w 2025 roku. Kto tu nie chce pojednania.
To zaczyna być komiczne. Do utrzymania się w III lidze nie potrzeba wybitnych jednostek. Niby to poziom pro więc trzeba zapłacić. A nie oczekiwać, że młodzież na stypendium będzie wciągnąć ten wózek. Rezerwy z dorobkiem 21 punktów bezpośrednia degradacja do klasy okręgowej. O czym my tu mówimy. Polityków chcecie ma trybunach to czekajcie na 2027 r.
No tylko owocowy dobrze wie jak grać z ciemniakami w grę pod tytułem zły rząd. A guzik ma rząd do budżetu miasta. Dostajesz na drogi, edukację, programy celowe inwestycje czasem i zabytki etc.
@Tutejszy33 - Transportu spod rzekomego portu w Elblagu nie zlikwidowano, na Zdrój i na mazurską są nadal czynne tory, co do szkół to i pracy oraz dla seniorów to nie skorzystają albo niewiele, nie opłaca siędziś wsadzać kasę a za parę lat zamykać
@Tutejszy33 - Z tym transportem dla seniorów to nie przesadzaj, bo jaki starszy człowiek wejdzie do wagonu, jeśli mają oni trudności z poruszaniem się? O wiele łatwiejszy dostęp byłby, gdyby platformy peronów były równe i pozwalałyby prosto wejść do wagonu, a także dostęp do dworców i przystanków byłby umożliwiony - teraz starsi i mniej sprawni mają nieustanny triathlon...
@ciuch_ciuch - Na mecze Startu garstka utrzymuje klub, bo jest manager. A ty w pesymistycznej wersji jakbyś zakładał, że weźmiesz na barana panią z kogutem na głowie
Z wielkim sentymentem do tej trasy, ale ona ma rację bytu może tylko w sezonie letnim. Ta część nie ma zaplecza turystycznego. To nie czasy zakładów, ośrodków wczasowych. Najnormalniej bardzo mało ludzi zwiedza wysoczyznę, co widać będąc na miejscu. Lepiej zrobić trasę rowerową, jak to robią w innych miejscach. Sprawdźcie dane o ile zwiększa się ruch turystyczny w miejscach gdzie zrobili takie trasy rowerowe. Takie czasy, że ludzie jadą kilkaset km autem, żeby przejechać kilkadziesiąt rowerem.
Czas najwyższy aby ta kolej wróciła. Powody proste przykłady.1 Transport z portów o ile przekop wreszcie ruszy.2 Turystyka.3 Nie wszyscy mają auta w okolicy i transport dla seniorów.4 Transport ludzi ze szkoły, pracy i do pracy, na grzyby, owoce leśne.
@Zwolennik kolei nadzalewowej - Zwolennik, a jesteś gotów przeznaczyć swoje pieniądze z podatków na ten cel? Czy tylko tak mówisz bo ci się wydaje, że ktoś za to zapłaci? My wszyscy zapłacimy.
Czy Kolej Nadzalewowa powróci?
Kordykiewicz opuszcza Olimpię
W 2027 do portu w Elblągu mają wpłynąć statki
Strajk ostrzegawczy w ZUS
Czy Kolej Nadzalewowa powróci?
Bez kasku, bez karty i na wagarach
W 2027 do portu w Elblągu mają wpłynąć statki
Czy Kolej Nadzalewowa powróci?
Kordykiewicz opuszcza Olimpię
Czy Kolej Nadzalewowa powróci?
Kordykiewicz opuszcza Olimpię
Czy Kolej Nadzalewowa powróci?
Bez kasku, bez karty i na wagarach
Bez kasku, bez karty i na wagarach
Czy Kolej Nadzalewowa powróci?
Czy Kolej Nadzalewowa powróci?
Czy Kolej Nadzalewowa powróci?
Czy Kolej Nadzalewowa powróci?
Czy Kolej Nadzalewowa powróci?
Czy Kolej Nadzalewowa powróci?