I tym sposobem chciałeś mi dowalić? Tylko dlatego, że uznałem, że to jest po prostu przekombinowane? Jest diametralna różnica pomiędzy "nie umiem", a "nie chce mi się". Zmartwię cie. W moim przypadku zdecydowanie to drugie.
Z Malborka do Warszawy podróż trwa.2,5 godziny. Po jak h snuć plany i budowac marzenie o połączeni w 2 godziny. Stoi dwóch starych dziadów i tworzy złudzenia. Zrealizujecie swoje obietnice z 2023 r. Żenujące Może K. Pendolino do Braniewa ?
@elblagpieknemiasto - Sory, ale ty dalej nie rozumiesz. Po co wciskasz ten Olsztyn?Jest połączenie z Warszawą 3-4 godziny przez Malbork a Ty uparcie, proponujesz 4 godziny przez Olsztyn i twierdzisz że to lepsze. To bez sensu.
Zapewne ma Pan racje o ile wyrażona zostanie zgoda bez korekty ceny lub innej kompensacji na przykład przez budowę kilku poziomów parkingi podziemnego. Proponuje nie antycypować i nie zakładać niczego póki piłka jest w grze..
@KolejnaElblag - I budujmy!!! A teraz zamiast czekania w Malborku można zrobić bezpośrednio przez Olsztyn bo jest cała infrastruktura. Po co czekać 15 lat jak można już teraz. A nowe oczywiście budujmy i oby jak najszybciej!
@elblagpieknemiasto - Przecież nie mówimy o tym co jest teraz. Mówimy o inwestycji, która ma być za 15 lat. Jesli dziś nie wykorzystamy tej szansy, to już nigdy. Kolej nam odjedzie. Do Warszawy dzisiaj jedziemy 3-4 godziny przez Malbork, do Malborka 25minut plus 2,20’ do Warszawy plus czekanie, a Ty proponujesz lepsze rozwiązanie 4 godziny przez Olsztyn. W tej opcji na przyszłość zyskujemy wszyscy, mamy super połączenie z Warszawą i Olsztynem i Trójmiastem.
O ludzie gdzie Olimpia dzisiaj by była gdyby Śliwka został prezydentem, - to nasz chłop- niby z miasta ale Pasłękiem go czuć- nieszkodzi, do naszego ogólniaka chodził I zobaczcie gdzie zaszedł. Olimpia to samo - pamiętacie jak jeszcze niedawno dawała łomot Motorowi mając w sztabie trenerskim Magierę a nasz Boros golił ich na krótko a pamiętacie mecze tu u nas z Rakowem I Radomiakiem??? - zachciało sie księdza - to macie dzwon z mosiędza " I lll ligę na wieki, bo klub jest bez opieki, Raków, Radomiak są w ekstraklasie, Śliwki już nie ma, bo też już w sejmie, Olimpii przyjdzie grać już w A- klasie, bo Śliwka pętli tej już nie zdejmie... miałeś chamie złoty róg....
Ten plan zdecyduje o kierunkach przestrzennego rozwoju Elbląga. Ruszają konsultacje
Do Warszawy w niecałe dwie godziny?
Zabytkowy krucyfiks wraca do Muzeum Zamkowego w Malborku
Działki w Elblągu tanieją o 20 procent. Które?
Do Warszawy w niecałe dwie godziny?
Strajk ostrzegawczy w ZUS
Działki w Elblągu tanieją o 20 procent. Które?
Bez kasku, bez karty i na wagarach
Do Warszawy w niecałe dwie godziny?
„Mi również zależy na rozwoju miasta, ale zrównoważonym, racjonalnym i prospołecznym” (Śladem publikacji)
Kolej na Żuławy z miejscem w krajowych planach
Kordykiewicz opuszcza Olimpię
Do Warszawy w niecałe dwie godziny?
Do Warszawy w niecałe dwie godziny?
Kordykiewicz opuszcza Olimpię
Kordykiewicz opuszcza Olimpię
Lasy Nadleśnictwa Elbląg będą pełniły funkcję obronną
Kordykiewicz opuszcza Olimpię
Do Warszawy w niecałe dwie godziny?
Kordykiewicz opuszcza Olimpię