@RRRGGG - 1.Stałość zatrudnienia - nikt Ciebie nie zwolni nawet jak nie zrobisz wszystkiego
2.Praca od 7-15 niejedna kobieta "posiadająca" dzieci by chciała
3.Wszelkie premie i dodatki z budżetówki...
Bohaterka umarła z nadmiaru adrenaliny na autostradzie, gdyż zobaczyła opłaty za przejazd i została skonfrontowana z chamstwem oraz wątpliwymi umiejętnościami niektórych kierowców...
W Elbląskiej piłce nożnej działa system jak za Barei :-) Najpierw musimy sformułować zarzuty, jakie mamy, i po sformułowaniu tych zarzutów dopasować do tych zarzutów osobę, która by nam odpowiadała.
@pomarańczowy słonik - Pomarańczowy słonik zagrał jak panienki na siódemce, bez nabiału tracąc awans do trzeciej ligi, nie można dalej okłamywać kibiców dlatego czas by prezes, połączył siły z prezesem Olimpii i nie rozdzierały szat bo ten problem trwa od lat.
Czas spojrzeć w lustro i przyznać prawdzie że w obliczu ciagłych problemów finansowych i tylko walce o utrzymanie trzeba dokonać fuzji, połączenia wszystkich w jeden klub sportowy ! Nie czas na powtarzanie błędów od lat bo nie ma przyszłości w piłce nożnej do puki będą podziały wśród prezesów, dyrektorów i trenerów ! Czas połączyć siły a kto nie chce to niech się wycofa albo bez dodatku ze strony podatnika ! Będzie rywalizacja o prezesurę, trenerów i piłkarzy o miejsce w klubie. Concordia pokazała i udowodniła porażkami że nie ma przeszłości bo celowo zaniechała awans, to widać jak na dłoni i nie zmień to faktu że znowu będą kciuki w dół.
Dokładnie ! Mam za sobą ponad 40 lat pracy ale do emerytury jeszcze trzy, wcześniejsza nie wchodzi w grę bo jak wiadomo sporo lat pracy bez rejestracji bo staje się przed wyborem albo na czarno by wyżywić rodzinę i opłaty albo umowa ale jej nie oferują zawsze ! Od trzech lat nie pracuje bo dorobiłem się przepukliny kręgosłupa i choroby zwyrodnienie stawów, oszczędności dawno wydane a dziś muszę po prostu kraść chleb. Pytam czy mam strajkować czy popełnić samobójstwo bo zapewniam że nie ma osób trzecich by pomogli, porada psychologa nie potrzebna ! Jakie mam wyjście po tylu latach pracy ?
Ile zarabiają dyrektorzy i prezesi ZUS ? Może od nich wymagać lojalności wobec szeregowego pracownika ? Miliardy idą za rodzenie dzieci, patologie która nie uczy się, nie pracuje bo poco jak dostanie za darmo a szeregowy pracownik zawsze będzie pokrzywdzony !
Fundacja państwa Górskich po raz piąty przyznała stypendia uczniom I LO
Strajk ostrzegawczy w ZUS
Strajk ostrzegawczy w ZUS
Olimpia z licencją na grę w III lidze
Z Elbląga na autostradę A1. Spotkanie z Agnieszką Pietrzyk wokół najnowszej książki
Olimpia z licencją na grę w III lidze
Strajk ostrzegawczy w ZUS
Z Elbląga na autostradę A1. Spotkanie z Agnieszką Pietrzyk wokół najnowszej książki
Olimpia z licencją na grę w III lidze
Strajk ostrzegawczy w ZUS
Olimpia z licencją na grę w III lidze
Olimpia z licencją na grę w III lidze
Olimpia z licencją na grę w III lidze
Olimpia z licencją na grę w III lidze
Olimpia z licencją na grę w III lidze
Kolej na Żuławy z miejscem w krajowych planach
Strajk ostrzegawczy w ZUS
Kolej na Żuławy z miejscem w krajowych planach
Strajk ostrzegawczy w ZUS
Strajk ostrzegawczy w ZUS