UWAGA!

----
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
  • Najepszą dyrektorką byla pani Nina Dziwniel i jej bardzo dziekuję.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    1
    zając(2026-06-24)
  • Władze wybrały żółtodzioba bez doświadczenia. nowa pani dyrektor ma na swoim koncie organizacje jakiegokolwiek eventu, nie wliczając przedszkolnych jaselek?? Myślę, że wśród kandydatów na bank znalazł się ktoś o wiele bardziej odpowiedni. Cóż…
  • MariuszLewandowski-Fc @zając - a konkretnie ? MDK nie ma gotowości do animacji wydarzeń chaotycznych a w kulturze staje się to popularne. Tego kiedyś uczyło ZHP Potem taka była WOŚP - dziś to już instytucja i kopiowanie. Dzieci mają naturalną zdolność do improwizacji i ją niszczy system edukacji oparty na stałej grupie rówieśniczej. MDK powinno zatem mieszać środowiska i grupy i łączyć je w grupy zadaniowe - nawet jeśli zadaniem ma być coś nieracjonalnego jak kiedyś Różowa Alternatywa. Możliwości rozwoju są ale moim zdaniem jest ich za mało - co z nurtami nieortodoksyjnymi ? Znasz jakieś kapele alternatywne z Elblaga poza "Defektem Mózgu" na przykład ? A jakieś filmy zrealizowane w Elblągu przez młodzież ? Jest sztampowo programowo i nudnie....
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
    0
    3
    MariuszLewandowski-Fc(2026-06-24)
  • MariuszLewandowski-Fc @PolnyMak - Może daj jej szansę ? Moim zdaniem nie ma nic złego w jasełkach jeśli dzieci je lubią. To nie jest instytucja dla malkontentów i defetystów ale dla dzieci i młodzieży Dotarło ????
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
    0
    1
    MariuszLewandowski-Fc(2026-06-24)
  • Ja jedynie pragnę zwrócić uwagę Pani redaktor "daw", że Przedszkole nr 24 "Słoneczny Zakątek" nie jest zlokalizowane "na ul. Brzechwy", a tylko "przy" ulicy Brzechwa. Trzymam kciuki za nową Panią Dyrektor, której będę kibicował! Powodzenia, Pani Moniko!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    3
    dziadek stefek(2026-06-24)
  • Poki co obecnie doświadczamy do czego prowadzi połączenie polityki z medycyną, potem poznamy do czego doprowadziło połączenie polityki z oświata itd, teraz wysypuje się cala patologia powiązań i układów politycznych w każdej sferze życia, bagno się wylewa! I
  • MariuszLewandowski-Fc Bardzo słuszna uwaga tyle że nie bardzo w temacie publikacji... Polityka to z definicji dbałość o dobro wspólne a politykierstwo to właśnie dbanie o dobro własne pod pozorem dbania o dobro wspólne i tego jak widzę Pan nie rozróżnia, O tym jak wygląda takie bagno proponuje uczyć się na przykładzie sprawy Mateckiego - zapowiada się bardzo dydaktycznie ciekawe postępowania karne
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
    0
    1
    MariuszLewandowski-Fc(2026-06-25)
  • Nie wiem czy to tylko moje odczucie, ale od kilku lat nie słyszałam o istnieniu MDK, wynieśli się za rzekę i ucichło, dopiero gdy weszłam na stronę zobaczyłam jak wiele się tam dzieje. promocja niepotrzebna?
  • MDK jest od zawsze, jako dziecko uczęszczałam na zajęcia do MDK ul. Bema, nadal w tym miejscu jest ta placówka nic się nie zmieniło od 40 lat, drugi dom jest na Warszawskiej, wystarczy śledzić lokalne media i nie potrzebna jest dodatkowa promocja miejskich placówek,
  • Od lat doświadczamy gnoju związanego z połączenia polityki z klerem. I nadal zagłębiamy się w szambie.
  • @eelle - Prosze podać trzy ostatnie wzmianki o ofercie, osiągnięciach MDK z mediów. Gdzie ich szukać?
  • MariuszLewandowski-Fc na przykład - mlodziezowydomkultury. elblag. pl/ aktualnosci/ - dodałem spacje więc proszę poszukać. I czymś innym są wydarzenia lub sukcesy a czymś innym informacja o nich w mediach. I to jest jeden z problemów MDK
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
    0
    0
    MariuszLewandowski-Fc(2026-06-25)
Reklama