UWAGA!

----
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
  • Nie wiesz co mówisz, tylko powtarzasz a trzeba by młodzieży myślała sama za siebie a nie popierać bo każą ! Elbląg z Gdańskiem od wieków współpracował i tak jest do dziś a Olsztyn ? Ci którzy tam pracę dostali to głosują przeciw by tej pracy nie stracić a co ich obchodzi dobro Elbląga ? "Kasa misiu kasa" Ja w Olsztynie byłem urzędowo trzy razy w życiu a w Gdańsku że trzysta, zwiedziłem dziesięć państw. I wiem co nam bliższe, woda i biznes. Olsztyn jak straci Elbląg to go do Białegostoku przyłączą i tego się boi. Wilk i Krasowski potwierdzony że tylko lojalność obłąkanego się liczy.
  • Ależ ponizajace POPISOWE żebractwo. Elbląg upadł na twarz.
  • @WET - Widzę że cię dumą rozpiera.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
    5
    1
    A dla mnie to wstyd(2026-05-29)
  • Przeciw byli posłowie PiS (173), w tym parlamentarzyści z okręgu elbląskiego - Teresa Wilk i Leonard Krasulski. Czy aby ta dwójka wie o tym, że są z okregu elbląskiego i jaka jest decyzja Rady Miejskiej, bo obserwując posła Krasulskiego nie byłbym taki pewny, ale po prostu oboje bezmyślnie wykonali rozkaz prezesa. A przyszły kandydat na Prezydenta Elbląga się wstrzymał, by mieć alibi, czyli jest w rozkroku. Liczę na ciekawy wywiad Portelu z panem Krasulskim i panią Wilk w którym uzasadnią swoje głosowanie przeciwko elblążanom.
  • @WET - marzycielu-prędzej piekło zamarznie jak zostanie wybrany na drugą kadencję
  • Czy tzw. (bezstronny)redaktor portelu pozwala hejtować tylko pis czy inne partie też.
  • Pis zdradził nie tylko miasto
  • Przecież Śliwka jako jedyny z PiS się wyłamał.
  • W ustawie jest mowa tylko o tym że pieniądze na rozwój mają trafić do Gdańska Sopotu i Gdyni
  • Mnie też się wydaje, że Śliwka to z jednej strony musi wykonywać rozkazy, ale z drugiej - trochę mu głupio było, więc się wstrzymał. Ale pozostali - szkoda gadać. Mieszkańcy Elbląga, rozliczcie ich później skrupulatnie z posłuszeństwa wodzowi kosztem rodzinnego gniazda. I jeszcze ten ewidentny partyjny przekaz dnia, realizowany również tutaj przez komentatorów, którzy piszą, że nie, bo Elbląg będzie na kolanach wobec Gdańska... co ta polityka robi z ludźmi...
  • @jaaaa - Metropolia to nie tylko "pieniądze dla Gdańska, Gdyni i Sopotu", to również benefity trójmiejskie dla mieszkańców Elbląga.
  • Tu jest Elblong. Tu miłość do pis jest bezwarunkowa
Reklama