UWAGA!

----
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
  • Widzę że ani jedna osoba komentująca nie ma zielonego pojęcia o tym czym jest tak zwany związek metropolitarny.. mądrzyc się próbujecie a g.wiecie jakie to skutki, przede wszystkim podatki itd pozwoli na wprowadzenie do Elbląga... Ani PiS ani K. O.nie wprowadziła by ci dobrego dla Polski i Polaków.. proponuje to poświęcenie trochę czasu i poszukanie informacji na ten temat.. więcej ma w wspólnego z zielony ladem i restrykcjami niż z czym kolwiek.. Hashtagi: #Ktos...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Ktoś...(2026-06-01)
  • Czytam co piszecie bo nie stać mnie na dopalacze. Jak Elblag popadnie w gdański jasyr to na następne 30 lat możemy zapomnieć o jakimkolwiek subregionie. Kocham Olsztyn
  • @taki drobiazg - Elbląg to wieś taka sama jak Ostrołęka, Mława czy Tomaszów Mazowiecki.
Reklama