UWAGA!

----
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
  • To się nadaje na mienie bezspadkowe dla sejsmitów, na pewno można udowodnić, że kupili tę kamienicę 160 lat temu a właściciel jeszcze żyje.
  • Biorę za 1 zł + vat
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    2
    flipper_pinokio(2026-06-02)
  • Plutonowy, a nie kapitan. On koło kapitana nie stał! Hashtagi: #Lolek
  • Niestety, zabytków za takie pieniądze nikt nie kupi
  • Po dwóch latach przerwy władze miasta ponownie spróbują sprzedać zabytkową kamienicę przy ul. Garbary, ale Prezydent nie wyznaczył jeszcze terminu. W Elblągu przecież czas biegnie zdecydowanie wolniej i Władze postępują jakby tu żyło się 150 lat. Biorąc pod uwagę remont wnętrza cena jeżeli ma być transakcja nie wieksza niż 2 mln. I ważne, by z ramienia Ratusza nie prowadzili jej urzędnicy co sprzedawali cukiernikowi teren na Placu konstytucji, pałacyk na Piechoty, Elbląg Zdrój itp. , bo mogą znów zapomnieć o właściwych, wymaganych w umowie punktach o terminach rozpoczęcia i zakończenia inwestycji i odpowiednich sankcjach w razie tzw. " Nic nie robienia ".
Reklama