UWAGA!

----
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • zamiast pchać miliardy na zbędny kaczy rów zrobić pożyteczne inwestycje np. prawdziwy stadion, prawdziwe lotnisko, nowy węzeł dwu pasmowy wjazd/zjazd do Elbląga + nowy most, etc
  • MariuszLewandowski-Fc Dyrnys jak but. W Elblągu powstał pierwszy okręt wojenny Rzeczypospolitej "Smok" a kanał przez mierzeję i lotnisko to puzzle tej samej układanki. Ruch samochodowy to niebezpieczeństwo a transport morski to oszczędność. Lotnisko to szybkość i komfort ale nie będzie służyło do frachtów lotniczych. Stadion dla III ligowej drużyny ? Jak znajdzie się sponsor i Olimpia wróci do II ligi może, ,
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    MariuszLewandowski-Fc(2026-06-24)
Reklama