UWAGA!

----
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
  • Miejsca miejscami, ale jak będzie wyglądać ta ogólnodostępna ilość ? Wjeżdżam sobie autem za szlaban na teren wspólnoty mieszkaniowej ? Przecież z artykułu wynika, że to miejsca przydzielone dla mieszkańców :D czyli zarobimy na mieszkaniach i na garażach.. cyk.. deweloper, jak każdy inny.. działka sprzedana pod garażowiec - buduj pan garażowiec. Wiadomo było co się kupuje.. albo wiadomo było jak dalej trzeba się z kimś dogadać; )
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    0
    Garaż musi być(2026-06-06)
  • Ja też chcę wierzyć, że Elbląg zasługuje na odważne, ale jednocześnie odpowiedzialne inwestycje, które porządkują zaniedbane przestrzenie i podnoszą jakość życia mieszkańców.. I uważam, że Prezydenci Missan i Wiśniewska powinni wykazywać więcej niezależności w decyzjach inwestycyjnych wcześniej konsultując je także z fachowcami i specjalistami elbląskich i trójmiejskich Uczelni, a nie z wiecznie narzekającymi na każde działanie Ratusza miejscowymi malkontentami.
  • Powiem tak.. czuć tu szwindel na kilometr..
  • zadnych patobloków. tylko parking, tak jak był zaplanowany. To jest zbyt wazna czesc maista zeby takie kombinacje mogly przejsc
Reklama