----
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania
W formularzu stwierdzono błędy!
Ok
Dodawanie opinii
Komentarze w kolejności zamieszczania
Redakcja nie odpowiada za treść i formę zamieszczonych powyżej wypowiedzi.
To się czyta
FotoreportEl




Piekarczyk po raz siedemnasty. Zobacz zdjęcia!
Miejskiej elektrociepłowni na gaz nie będzie. Co w zamian?
Piekarczyk po raz siedemnasty. Zobacz zdjęcia!
Piekarczyk po raz siedemnasty. Zobacz zdjęcia!
Piekarczyk po raz siedemnasty. Zobacz zdjęcia!
Piekarczyk po raz siedemnasty. Zobacz zdjęcia!
Piekarczyk po raz siedemnasty. Zobacz zdjęcia!
Piekarczyk po raz siedemnasty. Zobacz zdjęcia!
Między "Nie wierzę politykom" a "Jeszcze będzie przepięknie"
Piekarczyk po raz siedemnasty. Zobacz zdjęcia!
Miejskiej elektrociepłowni na gaz nie będzie. Co w zamian?
Między "Nie wierzę politykom" a "Jeszcze będzie przepięknie"
Między "Nie wierzę politykom" a "Jeszcze będzie przepięknie"
Między "Nie wierzę politykom" a "Jeszcze będzie przepięknie"
Sezon zamknięty remisami
Kiedy „Szesnasta” była jeszcze w Elblągu (w obiektywie Henryka Myślińskiego)
Elbląski Denar świętuje 20. urodziny
Kiedy „Szesnasta” była jeszcze w Elblągu (w obiektywie Henryka Myślińskiego)
„Ubytki w nawierzchniach pojawiają się dynamicznie”
Między "Nie wierzę politykom" a "Jeszcze będzie przepięknie"