----
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania
W formularzu stwierdzono błędy!
Ok
Dodawanie opinii
Komentarze w kolejności zamieszczania
Redakcja nie odpowiada za treść i formę zamieszczonych powyżej wypowiedzi.
To się czyta
FotoreportEl




Sezon zamknięty remisami
Kiedy „Szesnasta” była jeszcze w Elblągu (w obiektywie Henryka Myślińskiego)
Elbląski Denar świętuje 20. urodziny
Kiedy „Szesnasta” była jeszcze w Elblągu (w obiektywie Henryka Myślińskiego)
„Ubytki w nawierzchniach pojawiają się dynamicznie”
Między "Nie wierzę politykom" a "Jeszcze będzie przepięknie"
Kiedy „Szesnasta” była jeszcze w Elblągu (w obiektywie Henryka Myślińskiego)
Piekarczyk po raz siedemnasty. Zobacz zdjęcia!
Kiedy „Szesnasta” była jeszcze w Elblągu (w obiektywie Henryka Myślińskiego)
Piekarczyk po raz siedemnasty. Zobacz zdjęcia!
Piekarczyk po raz siedemnasty. Zobacz zdjęcia!
Piekarczyk po raz siedemnasty. Zobacz zdjęcia!
Dyrektorzy bez konkursu
Między "Nie wierzę politykom" a "Jeszcze będzie przepięknie"
Między "Nie wierzę politykom" a "Jeszcze będzie przepięknie"
Kiedy „Szesnasta” była jeszcze w Elblągu (w obiektywie Henryka Myślińskiego)
Kiedy „Szesnasta” była jeszcze w Elblągu (w obiektywie Henryka Myślińskiego)
Piekarczyk po raz siedemnasty. Zobacz zdjęcia!