narzekać łatwo, podać konkrety już za ciężko.
a wg mnie pakiety ok, na tle innych biegów nawet bardzo ok, organizacja też w porządku. a najlepsze w tych biegach jest to, że nie ma przymusu startu :)
@Nie tędy droga - Wiesz czego się najbardziej teraz boję? Przedwyborczej, socjalno-etatystycznej licytacji partyjnej w 2027 roku, o to kto obieca (i niestety zrealizuje) kolejne transfery pieniędzy, kierowane do grup krytycznych dla zdobycia lub utrzymania władzy. Skąd będą pochodziły te pieniądze, przy deficycie budżetowym wynoszącym obecnie 240 mld zł (w 2021 było 45,tak dla porównania)? Z emisji obligacji, emitowanych za pośrednictwem Banku Gospodarstwa Krajowego i Państwowego Funduszu Rozwoju, rozliczanych w dolarach i euro (bo w złotówkach już się nie opłaca), z terminem wykupu wynoszącym 30 lat. Dzieci, które będą musiały za 30 lat spłacać to rozdawnictwo na kredyt, nie urodziły się i nie urodzą w przyszłości. Jaki będzie efekt? Faktyczny poważny regres i rozpad systemu finansów publicznych, a w związku z tym całego państwa. Na wykładach z ekonomii mi mówili: cieszcie się, że politycy nie realizują większości swoich obietnic, bo byśmy zbankrutowali. No to teraz realizują i bankrutujemy. Gratuluję Polakom bardzo, ale to bardzo serdecznie!
Zobaczcie na posłów i na język jakim się posługują. Jak ma być lepiej gdy pół sejmu używa wysoce nieparlamentarnych słów wobec oponentów i wobec Polaków którzy ich wybrali ?
@Startujący - Ja również dziękuję za świetne prowadzenie i motywację! 👏 Szczególnie na ostatnich metrach, kiedy sił było już mniej - wtedy wsparcie i doping były bezcenne. 💪🏃♂️ Dzięki za pomoc w osiągnięciu celu! 😊
Ja dziękuję pacemarkerowi który prowadził na 45 min, był jednym z tych najlepszych 👏 Motywacja energia i bieżące informacje które podawał były bezcenne 😃 Tempo idealne prowadzone od początku do końca 💪
Oby więcej takich zajączków 😉Hashtagi: #biegpiekarczyka
Od lat zamiast leczyć nasze państwo rządy kupują sobie głosy wyborców. Zamiast zmniejszać zadłużenie to biorą kredyty na 13 14 i inne rozdawnictwo. Rocznie jako państwo płacimy prawie 100 mld odsetek. Długi szpitali rosną ale kolejny rząd też rozdaje bojąc się o wynik kolejnych wyborów
Muzycy niech lepiej zajmą się tym co ewentualnie potrafią. Nie jestem miłośnikiem komuny, ale tylko w stanie wojennym było dużo patroli na ulicach. Panu muzykowi coś się po...
Była w Elblągu póki nie POwstało szuwarowo bagienne i wtedy pazerny łolsztyn nie mógł tego przeżyć i przenieśli do łolsztyna. Podziękujcie PSL - om i Pełowcom.... - łolsztyn i 16 Pomorska Dywizja Zmechanizowana pasuje to jak wół do karety.
Od gadek o polityce i jej skutkach mam sąsiada, nie muszę słuchać artysty Lipińskiego któremu jak wielu innym umyka fakt, że ludzi (jeśli już ) interesuje ich twórczość, a nie wywody o bezpieczeństwie socjalnym tamtych lat które to bezpieczeństwo to akurat ten artysta w pełni posiadał.
@Łajba tonie - Optymista to Ty nie jesteś. Osobiście uważam, że w naszym kraju żyjemy nienajgorzej. Nie narzekam na służbę zdrowia- na wizytę nieraz trzeba długo czekać, ale mam ją za darmo. Korzystam też z prywatnych wizyt, ale mnie na nie stać. Mam naprawdę niewysoką emeryturę(ok 3,5 tys), ale nie narzekam. Bardzo boli mnie podział społeczeństwa, to może się źle skończyć. Pozostałe wymienione przez Ciebie problemy są globalnym kłopotem i my ich nie rozwiążemy.
Kiedy „Szesnasta” była jeszcze w Elblągu (w obiektywie Henryka Myślińskiego)
Piekarczyk po raz siedemnasty. Zobacz zdjęcia!
Między "Nie wierzę politykom" a "Jeszcze będzie przepięknie"
Kiedy „Szesnasta” była jeszcze w Elblągu (w obiektywie Henryka Myślińskiego)
Między "Nie wierzę politykom" a "Jeszcze będzie przepięknie"
Piekarczyk po raz siedemnasty. Zobacz zdjęcia!
Piekarczyk po raz siedemnasty. Zobacz zdjęcia!
Między "Nie wierzę politykom" a "Jeszcze będzie przepięknie"
Między "Nie wierzę politykom" a "Jeszcze będzie przepięknie"
Między "Nie wierzę politykom" a "Jeszcze będzie przepięknie"
Między "Nie wierzę politykom" a "Jeszcze będzie przepięknie"
Elbląskie Święto Muzyki 2026. Zobacz program
Kiedy „Szesnasta” była jeszcze w Elblągu (w obiektywie Henryka Myślińskiego)
Między "Nie wierzę politykom" a "Jeszcze będzie przepięknie"
Kiedy „Szesnasta” była jeszcze w Elblągu (w obiektywie Henryka Myślińskiego)
Piekarczyk po raz siedemnasty. Zobacz zdjęcia!
Kiedy „Szesnasta” była jeszcze w Elblągu (w obiektywie Henryka Myślińskiego)
Między "Nie wierzę politykom" a "Jeszcze będzie przepięknie"
Między "Nie wierzę politykom" a "Jeszcze będzie przepięknie"
Piekarczyk po raz siedemnasty. Zobacz zdjęcia!